Fundusze Europejskie

Ubraliśmy Wodę w Słowa - Finał Konkursu

Ubraliśmy Wodę w Słowa - Finał Konkursu

Nie brakuje Wam kreatywności – taki wniosek płynie z posiedzenia Komisji Konkursowej, która pochyliła się 16 lutego w piątek nad propozycjami haseł przysłanych na konkurs „Ubierz wodę w słowa”.
Widzicie nowe hasło?
Widzicie nowe hasło?
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Przypomnijmy – zaprosiliśmy Was do wymyślania haseł dla Markowej Wody oraz Wodociągu Mareckiego. Ze zgłoszeń, jakie otrzymaliśmy ogromna większość dotyczyła Markowej Wody.  Dużo trudniej Wam szło wymyślanie hasła dla Wodociągu Mareckiego. Trzyosobowe jury w składzie: Anna Sołoninko, Aleksandra Kębłowska, Tadeusz Markiewicz – po gorącej dyskusji – wskazało na pierwszą trójkę.

Zacznijmy od wyróżnień specjalnych, których przyznaliśmy dwa.  Autorką pierwszego jest Aleksandra Foryś  i jej propozycja „Nie  ma nic na świecie lepszego od Markowej Wody z Wodociągu Mareckiego”. To jedyna kompozycja, która promuje zarówno spółkę jak i picie wody z kranu– serdecznie dziękujemy.

O pierwszą pozycję walczyły dwa hasła – „Sekret urody w kropli markowej wody” Juli Gawendy oraz „Markowa woda pomysłu doda” Pauliny Rojek.  Tu obrady jury i towarzyszące jej dyskusje były naprawdę gorące, choć końcowe ustalenia jednolite. Bardzo nam się podobało hasło „Sekret urody w kropli markowej wody” – nasze wątpliwości wzbudziło swego rodzaju zawężenie wpływu wody głównie do urody. Dlatego jury zdecydowało, że pierwsza nagroda przypadnie hasłu „Markowa woda pomysłu doda”. Podobały nam się: z jednej strony niebanalne wskazanie dobroczynnych skutków picia naszej kranówki, z drugiej - prostota hasła i łatwość umieszczenia na gadżetach Wodociągu Mareckiego. Tu nieduże zastrzeżenie – zamienimy jedynie liczbę pojedynczą na mnogą i w wersji promocyjnej hasło będzie brzmieć „Markowa Woda pomysłów doda”. Gratulujemy – zwycięzca otrzyma czytnik Kindle. Dla osób wyróżnionych przygotowaliśmy zestawy gadżetów.

Część haseł tak się nam podobała, że postanowiliśmy, że nie pójdą w zapomnienie. Uwiecznimy je w filmie, do którego zaprosimy ich autorów! Oprócz laureatów do filmu zapraszamy:

Katarzynę Lachowską, Aleksandrę Lachowską i Klarę Jeziorską. Nie będziemy zdradzać wszystkich haseł, żebyście mieli niespodziankę w filmie.

Nagrody uroczyście wręczymy w podczas Dni Otwartych Wodociągu Mareckiego 22 marca. Szczegóły wkrótce na stronie.

Data publikacji: 20.02.2018