Fundusze Europejskie

Strefa młodych

Przeczytaj komiks o Wielkiej Przygodzie Małej Kropelki

Skąd się bierze woda w Markach

Namaluj kropelkę, otrzymasz niespodziankę

Ala, czekając na rodziców, rysuje Kropelkę.

Ala ma siedem lat. W czwartkowe popołudnie przyszła wraz z rodzicami do Wodociągu Mareckiego. Pewnie myślała, że będzie się tu nudzić, tymczasem spotkała ją niespodzianka. Tuż przy wejściu znajduje się bowiem stolik dla najmłodszych obywateli naszego miasta, na którym leżą kredki i blok.

- Podczas gdy rodzice załatwiają sprawy przy okienku, dzieci mogą wykazać się talentami artystycznymi – mówi Anna Sołoninko, koordynator ds. promocji i informacji Wodociągu Mareckiego.

Zapraszamy dzieci do narysowania Kropelki – symbolu Wodociągu Mareckiego . Pracę Ali możecie podziwiać w hallu Biura Obsługi Klienta. Pogratulowaliśmy jej i wręczyliśmy niespodziankę. Otrzyma ją także każde inne dziecko, które przyjdzie do nas i na miejscu narysuje kropelkę. Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Żeromskiego 30!

Czy pamiętacie nasz ostatni konkurs plastyczny „Wodny detektyw na tropie”? Jego efektem są piękne prace, z których powstał niezwykły kalendarz na 2021 r. Świetnie się prezentuje w wersji papierowej!

Mamy też dla Was wersję elektroniczną. Każdy z nas może zrobić sobie oryginalną tapetę na ekran komputera lub tablet. Wystarczy ją ściągnąć z naszej strony internetowej – LINK.

Uwaga! Nasz elektroniczny kalendarz pojawi się 13 częściach. Dlaczego w 13, skoro rok ma 12 miesięcy? Dziś umieszczamy  okładkę kalendarza, a potem, co miesiąc, każda kolejną jego kartę. Oczywiście będziemy Wam o tym przypominać na naszym FB. Mamy nadzieję, że prace mareckich dzieci będą przez cały rok cieszyć Wasze oczy!

Tapeta na styczeń - LINK styczeń