Dzieci dla dzieci

Dzieci dla dzieci

Kończymy nasz dziewięciotygodniowy cykl zabaw „koloroWODAnki – szkoła dla przedszkola”. Z przyjemnością ogłaszamy, czyje prace trafią do niezwykłej, edukacyjnej książeczki.
Dziecko trzymające zieloną książkę
Dziecko trzymające zieloną książkę
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Na początku – dziękujemy.

To właśnie dzięki Wam, dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu w zabawę będziemy mogli stworzyć przyjazną książeczkę dla przedszkolaka. Widać, że włożyliście mnóstwo energii i wykazaliście się nie lada inwencją!

 - Nasz cykl zabaw był skierowany do dzieci w wielu szkolnym. Założyliśmy, że mogą mieć dobre pomysły na przekazanie ekologicznego przesłania młodszym rówieśnikom. I tak się właśnie stało – mówi Katarzyna Tymińska z Wodociągu Mareckiego.

Cel jest jasny – bawić i przez zabawę uczyć. Bo jak wiadomo – czym skorupka za młodu… Im więcej będziemy mieć świadomych obywateli, tym w większym stopniu będą rozumieć i szanować przyrodę. - Nasza książeczka trafi do mareckich przedszkoli. Będzie także dostępna w formie PDF do pobrania na naszej stronie www – dodaje Katarzyna Tymińska.

A teraz kilka słów o laureatach.

W książeczce dla przedszkolaka znajdą się prace

- Magdaleny Dudzik

- Natalii Wysockiej

- Kacpra Sztajerwalda

Dodatkowo dziękujemy Pani Agnieszce Wania za przesłanie, również ciekawych prac do książeczki.

 Laureatów (bądź ich opiekunów) prosimy o kontakt. Dla autorów prac przygotowaliśmy dodatkowe upominki.  

My natomiast zabieramy się za pracę nad oprawą książeczki i przygotowaniem treści. Chcemy, aby wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego każdy marecki przedszkolak otrzymał swój egzemplarz – mówi Anna Sołoninko z Wodociągu Mareckiego

Data publikacji: 16.04.2021
Autor:

« wstecz | w górę