Dziękujemy, że byliście z nami !!!

Dziękujemy, że byliście z nami !!!

Dużo upominków i gadżetów świątecznych czekało na Was za wrzucenie datku do puszki WOŚP. A kilka minut po 15:00 spotkaliśmy się na scenie z 6-stką śmiałków, która wzięła udział w świątecznym quizie.
Quiz podczas jarmarku
Quiz podczas jarmarku
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Byliście przede wszystkim Wy, mieszkańcy, byli wystawcy, prowadzone były fantastyczne zajęcia i piękne koncerty. My zaś dołożyliśmy swoją cegiełkę do programu tegorocznego jarmarku.

Tuż po godzinie 15:00 na scenę w dwóch turach zaprosiliśmy najodważniejszych dorosłych do udziału w quizie. Tym razem sprawdzaliśmy wiedzę z zakresu zbliżających się świąt. By wskazać prawidłową odpowiedź, trzeba było znać się m.in. na tematyce filmowej (nie mogło zabraknąć pytania o kultowego Kevina), wodociągowej czy ekologicznej. Obie grupy uczestników momentami miały nie lada zagwozdkę, aby wskazać poprawną odpowiedź na zadane pytanie. Tym razem nie było przegranych, każdy uczestnik otrzymał od nas torbę z upominkami wśród których znajdowała się gra planszowa „EKO MARKI” która jest elementem promocji unijnego projektu.

Podczas całego jarmarku mieliśmy również puszkę WOŚP do któej to zbieraliśmy już datki. W zamian można było wybrać sobie upominek w postaci kalendarzy, słodkośi, planerów oraz wielu innych gadzetów. Wszystkim, którzy zechcieli dołożyć się i wesprzeć 30-sty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy również serdecznie dzięujemy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Dziękujemy za Wszystkie odwiedziny .

Do zobaczenia za rok !

Data publikacji: 14.12.2021
Autor:

« wstecz | w górę