Elektronika zamiast papieru, e-mail zamiast wydruku

Elektronika zamiast papieru, e-mail zamiast wydruku

Proste, wygodne, pomocne – takie jest nasze IBO. Dołączcie do rosnącego grona jego użytkowników!
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

2500 – tyle mamy już użytkowników Internetowego Biura Obsługi Klienta, czyli w skrócie IBO. Do grona jego użytkowników dołączyła w tym tygodniu Pani Żaneta. Nasz nowy użytkownik IBO nie tylko będzie korzystał z wygodnego narzędzia, ale również wspólnie z nami chronił środowisko. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zrezygnować z przesyłania papierowych faktur i postawić na elektroniczny kanał komunikacji . Poprzez IBO można także:

- podawać stan licznika i podlicznika,

- kontrolować rachunki i rozliczenia,

- przenalizować zużycie wody.

To ostatnie może być przydatne w kontekście nowej formuły rozliczeń za śmieci, którą wprowadziło nasze miasto. Samorząd Marek związał opłaty za odpady z poziomem zużycia wody. Ci użytkownicy IBO, którzy są z nami co najmniej od końca 2018 r., od razu mogą samodzielnie sprawdzić, ile wody popłynęło w ich kranów w kolejnych miesiącach 2019 r., wydrukować potrzebne faktury i na tej podstawie złożyć nową deklarację śmieciową.

Zachęcamy do wykorzystania IBO. Jest to narzędzie bezpłatne, proste i wygodne. Więcej na temat jego możliwości w linku  https://www.wodociagmarecki.pl/internetowe-biuro-obslugi

Data publikacji: 07.08.2020

« wstecz | w górę