„Jest to olbrzymi sukces tego miasta”

„Jest to olbrzymi sukces tego miasta”

Mowa o naszych inwestycjach wodociągowo-kanalizacyjnych. To nie nasze słowa. To fragment wypowiedzi jednego z najbardziej znanych ekspertów z naszej branży. Dziękujemy!
Profesor Marek Gromiec
Profesor Marek Gromiec
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Wodociąg Marecki realizuje projekt dofinansowany z funduszy europejskich „Budowa kanalizacji sanitarnej na obszarze aglomeracji miasta Marki – etap III”

Zapraszamy w Was w dynamiczną, filmową podróż. Niedawno w siedzibie naszej spółki odbyła się konferencja poświęcona trzeciemu etapowi projektu unijnego. Dzięki hojności Brukseli i znakomitej współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udało nam się zdobyć ok. 22 mln zł unijnego dofinansowania na nasze inwestycje. Rozbudowaliśmy sieć kanalizacji sanitarnej, zbudowaliśmy drugą Stację Uzdatniania Wody i Stację Obsługi Samochodu Specjalistycznego. Zobaczycie je w krótkim filmie.

W naszym filmie występują również zewnętrzni eksperci m.in. z NFOŚiGW - Katarzyna Paprocka i Adam Zakrzewski, burmistrz Jacek Orych oraz przedstawiciele naszego przedsiębiorstwa. Z ogromną satysfakcją wysłuchaliśmy również słów profesora Marka Gromca z Politechniki Warszawskiej, znanego w naszej branży specjalisty z zakresu zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków. W podsumowaniu jego wypowiedzi, w kontekście naszych inwestycji kanalizacyjnych, padają słowa: „Jest to olbrzymi sukces tego miasta”. Dziękujemy! A my dodamy: „i jego mieszkańców!”.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU - LINK

Data publikacji: 29.06.2023

« wstecz | w górę