Komiksowo-warsztatowa niedziela z Kropelką

Komiksowo-warsztatowa niedziela z Kropelką

Warsztaty komiksowe z rysowniczką dla każdego, okrągły stół z leżakami, gra memory w 3D na świeżym powietrzu, nasze nowe gadżety i wiele innych atrakcji czeka na Was już w niedzielę w parku miejskim. Zaczynamy o 14:00!
Zaproszenie do wspólnego rysowania
Zaproszenie do wspólnego rysowania
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Tyle czasu minęło od naszego spotkania z Wami, że już nie możemy doczekać się niedzieli. Od 14.00, w niedzielę (11.07)  czekamy Was na leżakach, które będą przypominać kształtem okrągły stół.  Ci,co nas odwiedzą, będą mogli pod okiem Natali Nowińskiej-Antoniewicz, rysowniczki, autorki komiksów o tematyce społecznej stworzyć wspólnie historię o ekologicznych Markach. Każdy z Was otrzyma przybory do rysowania i specjalne podkładki, tak żeby tworzy poszczególne plansze. Następnie połączymy je we wspólną opowieść o Eko Markach.  Co 1,5 godziny będziemy się zmieniać, tak, by każdy mógł uczestniczyć w zabawie.

Ale to nie koniec, bo mamy też naszą grę memory, którą z pudełka przenieśliśmy w wymiar 3D. Co to oznacza, że zagramy na trawie. Dzięki temu, będziecie mogli zobaczyć wspaniałe prace. Otrzymały one nową formę, dzięki wspaniałej współpracy z Fundacją Otwarte Serce.

To karta z gry memory "Woda w pamięci"

Będzie wesoło, ale jak zawsze ekologicznie. Pula upominków już czeka na uczestników zabaw, podczas których dowiecie się jak możemy wspólnie dbać o naszą planetę, ale też miejsca, które znamy i odwiedzamy. I tak jak w konkursie plastycznym, który już trwa, pokażemy, że „czysta okolica zaczyna się od nas samych”.

A teraz specjalnie dla Was przygotowane zaproszenie od Natalii i spójdzcie na grafikę tytułową. 

Będziemy mieć też latawce :)

 

Data publikacji: 09.07.2021
Autor:

« wstecz | w górę