Fundusze Europejskie

Magia świąt oczami dzieci

Magia świąt oczami dzieci

Na konkurs „Włącz się z Nami w Święta” wpłynęło mnóstwo przepięknych prac. Jury znów miało twardy orzech do zgryzienia. Nagrody i wyróżnienia wręczymy 15 grudnia na Jarmarku Bożonarodzeniowym.
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Znów pokazaliście, że możemy na Was liczyć!. Na konkurs „Włącz się z Nami w Święta” otrzymaliśmy bowiem aż 143 ciekawe i piękne prace. Wniosek? Wyobraźnia dzieci nie zna granic! To już chyba tradycja, że obrady jury są długie i pełne dyskusji. Bo jak tu wybrać najlepsze prace, skoro ich jest tak wiele?

Oto werdykt trzyosobowej komisji konkursowej:

Klasy I-IV

I miejsce – Roksana Orzoł

II miejsce – Kornelia Laskowska

III miejsce – Gabriel Bedus

Klasy V-VIII

I miejsce – Alicja Ratke

II miejsce – Klara Mioduszewska

III miejsce – Kornelia Starzyńska

Dodatkowo komisja przyznała dziesięć wyróżnień. Otrzymują je: Julia Pękalak, Karol Pękalak, Milan Kowalczuk, Erwin Kowalski, Michał Koper, Aleksandra Markowska, Oskar Skotnicki, Kornelia Mleczko, Adam Pietrzykowski, Paweł Oracz.

Nagrody i upominki wręczymy laureatom i wyróżnionym podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. W tym roku odbędzie się na terenie Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego przy ul. Wspólnej 40-42. Zapraszamy dzieci i opiekunów pod scenę w niedzielę 15 grudnia około godziny 15:00.

Część prac stanie się rzeczywistymi pocztówkami świątecznymi. A te powędrują m.in. w Wasze ręce już na początku grudnia. Wszystko po to, aby każdy, kto chce, mógł odebrać kartkę w siedzibie Wodociągu Mareckiego i posłać ją dalej…

Zobaczcie galerię prac - TUTAJ

Przygotowujemy dla Was konkurs, tym razem trochę inny. Jaki? Możemy tylko ujawnić, że będzie mieć rodzinny charakter. Koniecznie bądźcie z nami.

Ps. Żałujemy tylko, że znowu trafiały do nas takie prace, których nie mogliśmy wziąć pod uwagę. Dlaczego? Nie spełniały wymagań zawartych w regulaminie konkursu, a te są niezbędne, abyśmy mogli stworzyć z nich rzeczywistą kartkę świąteczną.

Data publikacji: 21.11.2019