Fundusze Europejskie

Megamocne przedszkolaki

Megamocne przedszkolaki

Na olimpiadzie najmłodszych mieszkańców naszego miasta nasz saturator zdał egzamin na piątkę. Markowa woda z sokiem lała się strumieniami!
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Razem z mareckimi dziećmi 6 października braliśmy udział w Mareckiej Olimpiadzie Przedszkolaków. To już trzecia edycja imprezy organizowanej przez Urząd Miasta. Nasz saturator okazał się niezbędny, ponieważ gasił pragnienia zmęczonych zawodników. Kranówka z sokiem lała się strumieniami. Dzieci, mimo tego że były pochłonięte zawodami sportowymi, znalazły chwilę, aby odwiedzić nasze stoisko. Rebusy okazały się chwilową odskocznią od sportu, a za poprawne ich rozwiązania otrzymywali upominki. Dzięki temu buzie młodych sportowców były uśmiechnięte od ucha do ucha, a my byliśmy zadowoleni, że mogliśmy razem uczestniczyć w tak wspaniałej imprezie.

Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia - TUTAJ

Teraz, gdy emocje już trochę opadły i wróciliśmy wszyscy do swoich codziennych obowiązków, zabieramy się za przygotowanie dla Was kolejnego konkursu. Zarówno młodzież jak i dorośli będą mogli wziąć w nim udział. Śledźcie naszą stronę www.wodociagmarecki.pl, bo już niebawem przedstawimy szczegóły.

Dziękujemy bardzo za wspólną zabawę oraz zapraszamy na kolejną, tym razem podczas grudniowego Jarmarku Świątecznego.

Data publikacji: 12.10.2018