Na dobry początek – czyli poniedziałki z Wodociągiem

Na dobry początek – czyli poniedziałki z Wodociągiem

Pod takim hasłem zaczynamy nasz nowy cykl zabaw. Co poniedziałek przez 13 tygodni dla każdego , kto weźmie udział mamy niespodziankę w postaci upominków.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Poniedziałek 13 lipca – to właśnie dziś zaczynamy nowy cykl zabaw. Za pewne chcecie się dowiedzieć na czym będzie polegał? Oczywiście po krótce Wam o tym opowiemy, ale nie zdradzimy wszystkich szczegółów.

Co tydzień przez najbliższe 13 tygodni, w każdy poniedziałek będziemy mieć dla Was  zadanie do wykonania. Tematyka? Oczywiście wodno – kanalizacyjna. Każdy, kto weźmie w nim udział ma możliwość otrzymać  torbę niespodziankę.  W każdy poniedziałek będzie w niej  coś innego.  Warto nas obserwować i bawić się z nami, ponieważ Ci, co będą z nami najdłużej otrzymają upominek w postaci niespodzianki.

Cała akcja będzie prowadzona na naszym profilu Facebook pod linkiem: https://www.facebook.com/wodociagmarecki . Co tydzień będziemy tworzyć dla Was nowy post, w którym to znajdziecie zadanie na konkretny dzień. Wygra ten, kto jako pierwszy rozwiąże nasze zadanie i prześle do nas w komentarzu pod postem poprawną odpowiedź. W jakiej postaci? O tym będziemy pisać na bieżąco.

Jedyne co możemy Wam obiecać, to to, że będzie się działo, i na pewno nie będzie nudno.

Zachęcamy zatem do śledzenia naszego profilu na Facebooku.

A tym czasem, już za chwilkę startujemy z pierwszym zadaniem.

Bądźcie z nami.

Data publikacji: 13.07.2020

« wstecz | w górę