Nagradzamy w unijnym konkursie plastycznym

Nagradzamy w unijnym konkursie plastycznym

Fantastyczna pogoda, tłumy mieszkańców na Spartakiadzie MSG, a z myślą o nich – nasze stoisko z nagrodami i saturatorem. To była też doskonała okazja, by uhonorować zwycięzców konkursu „Bijące Źródła”, których prace trafią do kalendarza na 2019 r.
Nagrodzeni w naszym konkursie podczas Spartakiady MSG
Nagrodzeni w naszym konkursie podczas Spartakiady MSG
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Wodociąg Marecki realizuje projekt dofinansowany z funduszy europejskich „Budowa kanalizacji sanitarnej na obszarze aglomeracji miasta Marki – etap III”

W ostatnią niedzielę września na stadionie miejskim przy Wspólnej jak co roku odbyła się Spartakiada Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, jedna z największych imprez rodzinnych w naszym mieście. Nasz saturator stanowił nie lada atrakcję. Rozdaliśmy prawie 600 kubków markowej wody z gazem, o różnych smakach. Nasze krzyżówki rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Nie spodziewaliśmy się, że może ich zabraknąć! Emocje przy ich rozwiązywaniu były wielkie, a chęć poznania hasła okazywała się czasem ważniejsza od otrzymania upominków. Zarówno dzieci, jak i dorośli mieli możliwość wyboru nagrody z naszego zapełnionego stołu. Każdy otrzymał prezent, największym zainteresowaniem cieszyły się kubki termiczne oraz zapachy samochodowe.

Na naszym stoisku promowaliśmy projekt unijny, czego ukoronowaniem było wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt. „Bijące źródła. Unia Europejska i Wodociąg Marecki w trosce o środowisko”, realizowanego w ramach działań informacyjno-promocyjnych projektu pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej na obszarze aglomeracji miasta Marki – Etap III”.  Burmistrz Jacek Orych w towarzystwie przedstawicieli Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego wręczał nagrody w postaci dyplomów, upominków, a na zwyciężczynie czekały hulajnogi. Cieszymy się, że laureaci tak licznie przybyli na ceremonię. Prace znajdą się w kalendarzu na 2019 r., który w grudniu trafi w ręce wyróżnionych, do mareckich szkół i miejskich instytucji. Lista nagrodzonych dostępna jest na naszej stronie internetowej. Relację z rozdania nagród i wywiad ze zwycięzcami będziecie mogli obejrzeć w filmie, który już wkrótce umieścimy na stronie. Już teraz możecie zobaczyć galerię zdjęć ze Spartakiady. Niedługo ogłosimy kolejny konkurs. Śledźcie naszą stronę i profil na FB!

Data publikacji: 04.10.2018

« wstecz | w górę