Nasze pomysły, Wasze wykonanie i nagrody.

Nasze pomysły, Wasze wykonanie i nagrody.

Praktyczny gadżet z plastikowej butelki, obrazek z korków po niej, a może wiosenny zajączek wypełniany ryżem. To ostatnie pomysły, które mogli zrealizować dzieci i młodzież z miasta. Liczył się czas no i oczywiście kreatywność. Pomysł już był.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Pięć pomysłów na nagrody! Pod takim hasłem kryła się nasza ostatnia akcja zorganizowana z mediach społecznościowych dla dzieci i młodzieży z Marek. Pokazaliśmy Wam, w jaki sposób, można wykorzystać plastikową butelkę lub zakrętki po niej. Cała zabawa polegała na tym, że wygrywa pierwsze pięć prac , które prześlecie do Nas sfotografowane w trzech zdjęciach lub sfilmowane na maila, który podaliśmy swoje prace.

Wpłynęło kilka bardzo ciekawych i interesujących pomysłów. Tym samym lista zwycięzców została wyłoniona. Publicznie, niestety pochwalić możemy się tylko jednym. Jest to spowodowane faktem, iż nie dostaliśmy od opiekunów dzieci zwrotnych deklaracji na przetwarzanie danych osobowych i upublicznienie wykonanych przez nich prac.

Jedną z wygranych prac jest rybka, ułożona z plastikowych zakrętek. Stworzona przez siostry Maję i Asię . Dziewczynki celowo ułożyły rybkę na dywanie, ponieważ już od dawna zbierają zużyte nakrętki i przekazują je na szczytne cele. Tym razem było tak samo.

Gratulujemy wszystkim laureatom. Upominki trafią do zwycięzców  już niebawem.

My tym samym, zapowiadamy, że nie była to jednorazowa akcja. Już niebawem ogłosimy kolejną i to nie tylko dla dzieci i młodzieży! Znajdzie się też coś dla starszego pokolenia. Dlatego zachęcamy koniecznie śledźcie naszą stronę internetową oraz profil na faceeboku.

Do usłyszenia!

Data publikacji: 06.05.2020

« wstecz | w górę