Od źródła do kranu

Od źródła do kranu

Zapraszamy na Dni Otwarte Unii Europejskiej
Ubiegłoroczne zwiedzanie SUW2
Ubiegłoroczne zwiedzanie SUW2
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Wodociąg Marecki realizuje projekt dofinansowany z funduszy europejskich „Budowa kanalizacji sanitarnej na obszarze aglomeracji miasta Marki – etap III”

W ostatnich latach na Wodociąg Marecki spłynął deszcz pieniędzy unijnych. Dzięki wsparciu z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko nasze przedsiębiorstwo wybudowało m.in. drugą stację uzdatniania wody oraz stworzyło niemal od zera sieć kanalizacji sanitarnej. Zanim Bruksela pośpieszyła ze wsparciem, ta ostatnia liczyła zaledwie 8 km. Obecnie - po realizacji inwestycji - już 220 km! Napiszemy to wprost - bez unijnego wsparcia, wartego łącznie około 110 mln zł, realizacja takich inwestycji nie byłaby możliwa.

Dlatego z radością uczestniczymy w Dniach Otwartych Unii Europejskiej. Tak jak w ubiegłym roku zapraszamy do odwiedzenia Stacji Uzdatniania Wody w Czarnej Strudze (ul. Spacerowa 160). Nasze spotkanie zaplanowaliśmy na 14 maja (niedziela). Rozpoczynamy zapisy dla dwóch grup: na godz. 17.00 oraz na godz. 18.00. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o dokonanie zgłoszenia drogą e-mailową na adres: k.tyminska@wodociagmarecki.pl Przewidujemy, że każda grupa będzie liczyć 15 osób. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Uwaga! Przewidujemy też minikonkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Serdecznie zapraszamy!

Logotyp Dni Otwartych Unii Europejskiej

Data publikacji: 14.04.2023

« wstecz | w górę