Orkiestra serc

Orkiestra serc

1904, 96 zł z kwestowania, ponad 1000 zł z licytacji, pozytywne przyjęcie rozbudowanej wystawy „Wodny Świat”, mnóstwo uśmiechu i dobrych serc podczas finału WOŚP. Gramy dalej i widzimy się za rok
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Jeszcze do wczoraj można było wylicytować kalendarze „Wodny Świat”, które są efektem rozszerzonej wystawy we współpracy z Fundacją Otwarte Serce. Wszystkie prace można było podziwiać w MCER podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie czekaliśmy na mieszkańców Marek przy stanowisku wśród sztalug.

Tam też ostatnie sztuki kalendarza znikały z naszego stolika, a datki zasiliły 30 finał WOŚP. Wielu mieszkańców pytało o samą wystawę np. czy będzie jeszcze można ją zobaczyć. Pomyślimy o tym na wiosnę. Pojawiali się chętni do kupienia poszczególnych obrazów. Padły też sugestie, że może warto przekazać niektóre przykłady na przyszłoroczną akcję.

Cieszymy się, że wylicytowany kalendarz z podpisami wyjątkowych gości, podopiecznych Fundacji Otwarte Serce, pracowników Wodociągu Mareckiego trafił już do szczęśliwego właściciela. Podobnie stało się z własnoręcznie wykonanym kutrem Amelia przez pracownika Wodociągu Mareckiego, Jerzego Domańskiego. Osoba, która wylicytowała statek dla syna, początkowo myślała, że otrzyma model. A tu takie pozytywne zaskoczenie, ponieważ nawet najmniejszy element był wykonany przez naszego inspektora, człowieka z pasją. Statek sprzedany został za 610 zł. Słoneczny zestaw bałkański przygotowany przez Annę Sołoninko trafi na południe naszego kraju, a później poza jego granice i zapewne przyniesie dużo radości. Kwota z tej licytacji to 325 zł. Tak więc, Wodociąg Marecki już myśli, co by tu przygotować ciekawego na przyszłoroczny finał.

                                                                                                       fot. Mariola Gawron

Nie przeszkodziła nam w kwestowaniu pogoda, bo przecież wolontariusze Wodociągu Mareckiego zaczynali zbiórkę w deszczu przy fontannie. Staraliśmy się być wszędzie, nie tylko w siedzibie spółki, ale i w MCERze i studio. Mieszkańcy Marek znów pokazali, jak ważna jest pomoc. I grali z nami przez cały dzień w szczytnym celu, bo dla okulistyki. Dzięki Wam ponad 3000 dla Orkiestry. To wspaniały wynik.

 

Dziękujemy Wam!

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji finału #SztabMarki i wzięli w nim udział.

 

Z tak wyjątkową Orkiestrą Serc, możemy tylko powiedzieć, że:

 

Gramy dalej i widzimy się za rok!

 

Podsyłamy link do galerii zdjęć WOSP w obiektywie

 

Dziękujemy też za momenty, które uchwyciła na zdjęciach Mariola Gawron.

 

Podsyłamy też link do  zdjęć z pierwszej edycji wystawy Wodny Świat https://www.wodociagmarecki.pl/otwieramy-galerie-wodny-swiat

Data publikacji: 10.02.2022

« wstecz | w górę