Fundusze Europejskie

Ostatni weekend wakacji z Wodociągiem

Ostatni weekend wakacji z Wodociągiem

Dziękujemy, że tak licznie odwiedzaliście nasze stoisko podczas Dnia Otwartego MCER oraz Małej Mili Mareckiej.
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Ostatni weekend wakacyjny. Niby wielu z nas myśli o szkole i pracy, ale piękne słońce nie pozwala zapomnieć o aktywnym relaksie. Tym bardziej, że w Markach duuuuużo się dzieje. A jeśli się dzieje, to nie może tam zabraknąć Wodociągu Mareckiego.

31 sierpnia zameldowaliśmy się przed wejściem do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego. Dzień to był szczególny – po raz pierwszy mieszkańcy Marek mogli zobaczyć, jak wygląda szkolna część kompleksu przy ul. Wspólnej. Dzięki uprzejmości ekipy MCER ustawiliśmy się w strategicznym miejscu – tuż przed wejściem do budynku. Przywieźliśmy ze sobą sporo nagród. Czekały one na tych, którzy poprawnie odczytają hasło jednej z dwóch nowych krzyżowek. Pierwszą z nich, dedykowaną dzieciom, poświęciliśmy tematyce baśniowo-filmowej. W drugiej krzyżówce – dla tych starszych – znalazły się hasła o wodzie, ekologii i Markach. Czasem podpowiadaliśmy, ale generalnie rzecz biorąc – świetnie dawaliście sobie radę. Obok stoiska stał nasz saturator. I dobrze, bo z nieba lał się niemiłosierny żar. Popyt na kranówkę z gazem był tak wielki, że nasz zbiornik na wodę musieliśmy aż pięciokrotnie uzupełniać!

Saturator przydał się również następnego dnia. W niedzielne popołudnie tradycyjnie byliśmy uczestnikami Małej Mili Mareckiej. I to podwójnymi. Po pierwsze, znów zaprosiliśmy Was na nasze stanowisko. Wspólnie rozwiązywaliśmy krzyżówki, a także poiliśmy zawodników i gości Małej Mili. Po drugie, w ulicznym biegu wystartowała nasza wodociągowa ekipa. Chybna poszło nam całkiem nieźle. Wśród 126 pań na 18 miejscu uplasowała się Agata Isasi-Kuran, pracownik naszej firmy. W klasyfikacji zespołowej znaleźliśmy się na 6 miejscu. Zabrakło nam sekundy, żeby być w pierwszej piątce. Za rok awansujemy!

W tę sobotę (7 IX) jesteśmy z saturatorem na Mareckiej Olimpiadzie Przedszkolaków.

Zobaczcie nasze galerie zdjęć z obu wydarzeń

MCER 

Mała Mila Marecka

Data publikacji: 05.09.2019