Pomysłowa sobota

Pomysłowa sobota

Zapraszamy na nasze drugie bezpłatne warsztaty, które organizujemy w MOK. Oczywiście z ekologicznym, tym razem mikołajowym akcentem.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Przed nami kolejne zajęcia plastyczne z cyklu „Pomysł na siedem ciekawych sobót”. Odbędą się one 25 listopada o godz. 11:00 w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego przy ul. Fabrycznej 2. Są oczywiście bezpłatne dla naszych uczestników.

W październikowej edycji królowała u nas jesień, a teraz postaramy się o zimowy akcent. Tematyka najbliższych warsztatów związana będzie z Mikołajkami. Przygotowując zajęcia myślimy o ekologicznym wykorzystaniu przedmiotów, często nadając im drugie życie. Aby przekonać się, co dla Was przygotowaliśmy, warto przyjść i wziąć udział w warsztatach. Możemy tylko dodać, że do domu zabierzecie prace, które dodadzą blasku Waszemu otoczeniu.

Warsztaty skierowane są dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Już teraz możecie zapisać się na nie poprzez formularz dostępny na stronie www.mokmarki.pl. Wejściówki też możecie otrzymać przez wiadomość sms lub telefonicznie pod numerem 668-465-266.

Serdecznie zapraszamy! Już nie możemy się doczekać.  Tym bardziej, że - jak zawsze - będziemy mieć dla uczestników niespodziankę.

Mamy też kolejną dobrą wiadomość, bo 2 grudnia, czyli na następnych warsztatach, będzie jeszcze bardziej świątecznie w MOK!

 

Data publikacji: 09.11.2023
Autor:

« wstecz | w górę