Rozbudujemy kanalizację sanitarną na Strudze

Rozbudujemy kanalizację sanitarną na Strudze

Podpisaliśmy umowę na wykonanie robót w ulicach Błękitnej i Akacjowej
Rury kanalizacyjne - zdjęcie symboliczne
Rury kanalizacyjne - zdjęcie symboliczne
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Wodociąg Marecki realizuje projekt dofinansowany z funduszy europejskich „Budowa kanalizacji sanitarnej na obszarze aglomeracji miasta Marki – etap III”

W ramach III etapu unijnych inwestycji Wodociąg Marecki rozbuduje sieć kanalizacji sanitarnej o około 15 km. 24 lutego 2021 r. nasza firma podpisała kolejną umowę w tej sprawie. Chodzi o budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Błękitnej i Akacjowej (wraz z odgałęzieniami do granic posesji) o łącznej długości 557 m. Wykonawcą prac będzie firma Plast-Bud Zofia i Kazimierz Olszewscy z Ciechanowa. Jest to zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego pod nazwą „Zadanie 1.3 -Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie miasta Marki – część 3” (https://www.wodociagmarecki.pl/ogloszenie-o-zamiarze-zawarcia-umowy-v14).

Obecnie sieć kanalizacyjna Wodociągu Mareckiego liczy prawie 213 km. Do jej powstania i rozbudowy w ogromnym stopniu przyczyniło się unijne wsparcie z Funduszu Spójności. Miejska spółka trzykrotnie otrzymywała pomoc z UE. Łączna wartość wsparcia wynosi niemal 110 mln zł.

Data publikacji: 09.03.2021

« wstecz | w górę