Świąteczne upominki z Wodociągu

Świąteczne upominki z Wodociągu

Zamówiony był śnieg, padał niestety deszcz, ale i tak było uroczyście, świątecznie i radośnie. W niedzielę Mikołajowe z Wodociągu Mareckiego (zobaczcie na zdjęciach, jakie urocze) pojawiły się na miejskim bożonarodzeniowym jarmarku. Ulokowały się w drewnianym domku na skwerze przy ratuszu, by obdzielać niespodziankami zarówno dzieci, jak i dorosłych.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Ci najmłodsi mogli zmierzyć się z zagadkami ekologicznymi, ci starsi mieli troszkę trudniejsze zadanie. Nasze Mikołajowe zapraszały bowiem mieszkańców do wypełniania najnowszej ankiety, dotyczącej strony internetowej Wodociągu Mareckiego. Przymierzamy się do jej gruntownej zmiany, a Państwa głos jest dla nas ważny. Ci z dorosłych, którzy wypełnili kwestionariusz, otrzymywali w ramach podziękowań nasz niezwykły kalendarz na 2017 r. Niezwykły, bo z pracami laureatów dziecięcego i młodzieżowego konkursu "Źródełko Markowej Wody".
Ci, którzy nie dotarli na jarmark i nie wypełnili ankiety, nie stracili szansy na wyrażenie opinii i otrzymanie niespodzianki. Nieustająco zapraszamy do naszego działu obsługi klienta (kontenery przy Żeromskiego 30). Tam czekają na Was przygotowane formularze ankiet, tuż przy kasie.  Osoby, które poświęcą swój czas na to, by nam pomóc zmieniać stronę internetową i wypełnią ankietę oraz napiszą swoje sugestie, mogą liczyć na sympatyczne niespodzianki.
Nagradzamy także co dziesiątą osobę, które zdecyduje się dołączyć do bezpłatnego Internetowego Biura Obsługi (IBO) Wodociągu Mareckiego. Za jego pośrednictwem można m.in. kontrolować rozliczenia, otrzymać e-fakturę, przekazywać odczyty wodomierza. Miło nam poinformować, że przekroczyliśmy pułap 800 użytkowników! Osobą, którą trafiła w „osiemsetkę”, jest Pan Stanisław Kurpas z ulicy Brzechwy. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do naszej siedziby po odbiór nagrody. Przypominamy - na upominki może liczyć co dziesiąta osoba, która zapisze się do IBO. Specjalna nagroda czeka na osobę z numerem 1000. Mamy nadzieję, że ten pułap uda nam się przekroczyć w przyszłym roku.

Jak działa IBO? O tym możecie przeczytać TUTAJ

Data publikacji: 17.12.2016

« wstecz | w górę