Święty Mikołaj online

Święty Mikołaj online

Mamy potwierdzenie z Laponii, że w piątek, 4 grudnia, odwiedzi nas niezwykły gość. By przygotować się na jego przyjęcie, od godziny 8.00 rano startujemy z mikołajkowym programem dla Was. Dla tych, którzy czekają na niespodzianki, mamy sporo ciekawych zadań.
Odwiedziny najsłynniejszego świętego
Odwiedziny najsłynniejszego świętego
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Od kilku lat ze Świętym Mikołajem spotykamy się podczas jarmarku bożonarodzeniowego organizowanego przez miasto. Pandemia pokrzyżowała wiele planów, ale my się nie poddajemy. Zabieramy Was na wirtualne Mikołajki, podczas których będziecie mogli otrzymać prezenty. My też szykujemy niespodziankę dla naszego gościa.

Nie trzymamy Was dłużej w napięciu. Oto szczegóły dnia zorganizowanego z okazji imienin naszego solenizanta, który osobiście pojawi się w naszej siedzibie około godz. 14.00. Podsumuje całodniową zabawę, wskaże zwycięzców, pogratuluje im i oczywiście przywiezie worek z prezentami. Jakimi? Przekonacie się sami, dlatego koniecznie bądźcie z nami na FB.

Rano zaczynamy naszą całodniową zabawę. Tak całodniową! Co to oznacza? Otóż zaczynamy punktualnie o godzinie 8:00, a zabawa będzie prowadzona na trzech kanałach:

- na profilu FB Wodociągu Mareckiego https://www.facebook.com/wodociagmarecki

- Grupie Wodosfera Edukacji Ekologicznej na FB Wodociągu Mareckiego (na zdjęciu poniżej)

- stronie internetowej Wodociągu Mareckiego (tu opcja dla tych, co nie mają FB)  www.wodociagmarecki.pl

Zarówno na FB jak i w grupie co godzinę, czyli o 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00 będziemy zadawać Wam pytania – wygrywa ten, kto jako pierwszy poprawnie udzieli odpowiedzi.

Uwaga! Jedna i ta sama osoba nie może udzielić więcej niż dwóch poprawnych odpowiedzi. Co to oznacza? Zarówno na FB Wodociągu jak i w grupie możesz udzielić po jednej poprawnej odpowiedzi i jako pierwszy otrzymać nagrodę. Jeśli już wygrałeś np. o godzinie 8:00 na naszym profilu FB, to jeszcze masz jedną szansę, by wygrać w naszej grupie FB. Dajmy możliwość każdemu, kto zdecyduje się na zabawę z nami. Udzieliłeś/aś poprawnej odpowiedzi na FB oraz w grupie, otrzymałeś/aś nagrodę - nie bierz już więcej udziału – niech inni też wygrają!!!

Osoby, które nie mają FB, znajdą zadanie na stronie internetowej. O godzinie 8:00 w aktualnościach pojawi się krzyżówka. Jej poprawne rozwiązanie należy wysłać na adres e-mail a.soloninko@wodociagmarecki.pl . Tu zabawa trwa do godziny 12:00. Zasada taka sama jak przy FB: wygrywa ten, kto jako pierwszy prześle nam poprawne rozwiązanie.

O godzinie 14:00 połączymy się z Wami live na FB, podsumujemy cały dzień oraz ogłosimy zwycięzców. Uwaga! Warto być z nami, ponieważ podczas spotkania live osoby, którym nie udało się wygrać w ciągu dnia, będą miały kolejną szansę.

Jaki prezenty będzie miał dla Was Mikołaj w Wodociągu Mareckim? Hmmmm, to już tylko on sam o tym doskonale wie. My jesteśmy przekonani, że nie zostawi nikogo z pustymi rękami..

Do zobaczenia jutro punktualnie od godziny 8:00 na naszych kanałach internetowych.

Więcej informacji w zakładce aktualności na stronie.

Data publikacji: 03.12.2020

« wstecz | w górę