W IBO jest nas coraz więcej

W IBO jest nas coraz więcej

Dziękujemy, że dzięki elektronicznemu rozwiązaniu wspólnie możemy chronić środowisko.
Zero papieru, tylko internet. Oto jedna z zalet IBO
Zero papieru, tylko internet. Oto jedna z zalet IBO
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Gratulacje dla pani Grażyny z Pustelnika. Została 3200 użytkownikiem Internetowego Biura Obsługi Klienta (IBO)! Od tej pory większość spraw będziemy mogli załatwiać za pomocą globalnej sieci. Poprzez IBO mieszkańcy Marek otrzymują elektroniczne faktury (dzięki temu eliminujemy papier), mogą podawać stan licznika oraz podlicznika, a także kontrolować zużycie wody.

To nie wszystko. Jak pewnie większość z Was wie, nasze miasto zmieniło system opłat za śmieci. Ich wysokość jest uzależniona od zużycia wody. Właściciele domów jednorodzinnych składają co roku deklarację odpadową wraz z wyliczeniami. Dołączają do nich informację lub faktury z Wodociągu Mareckiego. Faktury są dostępne online cały rok, natomiast zaświadczenie za 2021 r. pojawi się pod koniec roku. Dzięki temu od razu w styczniu będą mogli złożyć odpowiednie dokumenty w Wydziale Podatków i Opłat mareckiego ratusza.

Zapraszamy kolejne osoby! Dołączajcie do IBO. Dla Was – to wygoda, dla nas wszystkich oraz dla środowiska – to oszczędność papieru. Wyobraźcie sobie, że co miesiąc nie drukujemy już 3200 faktur zapakowanych w 3200 kopert. A teraz przemnóżcie to przez rok, dwa, trzy…

Więcej informacji o IBO w LINKU

Data publikacji: 15.09.2021

« wstecz | w górę