Włącz sie z ami w Świąta

Włącz sie z ami w Świąta

Mamy dla Was konkurs na magiczne kartki bożonarodzeniowe. Nie tylko czekają na Was atrakcyjne nagrody, ale z najlepszych prac powstaną świąteczne pocztówki.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Pamiętacie, jak kilka miesięcy temu ogłosiliśmy konkurs na kartkę wielkanocną? Sami nie spodziewaliśmy się jak piękne i pomysłowe prace do nas wpłyną. Przypomnijmy sobie jak wyglądały kartki , które wygrały w konkursie Wyniki konkursu na kartkę Wielkanocną. Idąc za ciosem już dziś ogłaszamy dla Was kolejny konkurs "Włącz się z Nami w Święta". Tym razem na kartkę bożonarodzeniową. Chcemy, abyście przygotowali dla nas pocztówkę nawiązującą do Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętajcie - praca musi być wykonana w formie 2D. Bardzo dużo wpływa do Nas propozycji w 3D. Są przepiękne, ale niestety nie możemy ich wykorzystać. Ciężko je przenieść na wersję papierową do wysłania. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów mareckich szkół podstawowych oraz uczestników zajęć Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Do 14 listopada czekamy na Wasze prace. Chcemy, by były wykonane indywidualnie, ręcznie, na papierze nie mniejszym niż format A4 i nie większym niż A3.

 Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej 29 listopada, najlepsi zostaną nagrodzeni m.in. słuchawkami bezprzewodowymi, głośnikiem dziecięcym z mikrofonem oraz atrakcyjnymi upominkami Wodociągu Mareckiego.

 Jak zwykle liczymy na Waszą kreatywność i niesamowitą wyobraźnię. Z niecierpliwością czekamy na propozycje kartek, które nie tylko trafią w Wasze ręce, ale również roześlemy je do różnych instytucji.

 Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym regulaminem konkursu oraz pozostałymi wymogami.

Regulamin konkursu  - link

Formularz zgłoszeniowy do konkursu - link

Deklaracja wyrażenia zgody przez opiekuna prawnego - link

Uchwała Zarządu Spółki - link

Data publikacji: 18.10.2019

« wstecz | w górę