Woda w pamięci

Woda w pamięci

Narysuj trzy karty do memory pt. Woda w pamięci. Jeśli Twoja praca zwycięży, znajdzie się w grze, którą stworzymy dla markowian.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Wczoraj uroczyście wręczyliśmy nagrody laureatom w konkursie Na Wielkanoc z Marek, a już dziś mamy dla Was kolejną niespodziankę. Ogłaszamy nowy konkurs, w którym pragniemy, abyście przygotowali dla nas 3 propozycje kart do gry pamięciowej typu memory. Każda z kart powinna być o innej tematyce. Jedna związana z wodą, druga z ekologią, a trzecia ma nawiązywać do Wodociągu Mareckiego. Praca należy wykonać w formacie 210 mm x 210 mm.  Dlaczego taki mniejszy format w postaci kwadratu? Odkrywamy więc karty. Pragniemy, by z prac laureatów powstała właśnie gra memory o tematyce ekologicznej związanej z wodą. Jeśli macie już pomysły, to nie zwlekajcie, bo na propozycje czekamy do 17 maja.

Konkurs skierowany jest do uczniów mareckich szkół podstawowych oraz uczestników zajęć Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Tym razem nagrody przyznamy w dwóch kategoriach, będą to klasa I-IV oraz V-VIII. Dla zwycięzców przygotowaliśmy różnego rodzaju gadżety Wodociągu Mareckiego. Dodatkowo będziemy mogli przyznać także wyróżnienia. Trzyosobowe jury oceni prace pod względem skuteczności i oryginalności przekazu, poziomu artystycznego wykonanej pracy oraz pomysłowości i estetyki wykonanej pracy.

Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej do 31 maja 2019 r. Zatem do dzieła, kartki w dłonie i bierzemy się do roboty.

Zachęcamy Was do szczegółowego zapoznania się z regulaminem

Regulamin konkursu - Regulamin Konkursu

Formularz zgłoszeniowy - Formularz zgłoszeniowy

Deklaracja - Deklaracja

Data publikacji: 15.04.2019

« wstecz | w górę