Wodociąg Marecki Sp. z o.o. gospodarzem konferencji

Wodociąg Marecki Sp. z o.o. gospodarzem konferencji

W dniach 14-15 kwietnia Wodociąg Marecki wraz z wydawnictwem Seidel-Przywecki Sp. z o.o. był współorganizatorem konferencji techniczno-naukowej  pt. „Gospodarka wodna i ściekowa w gminach - dzisiaj i jutro. Na przykładzie województwa mazowieckiego”. Głównym celem spotkania była prezentacja analizy stanu obecnego dotyczącego zaopatrzenia w wodę oraz odprowadzania i unieszkodliwiania ścieków w gminach województwa mazowieckiego oraz przedstawienie nowatorskich rozwiązań oraz aktualnych trendów w branży wodno-kanalizacyjnej. Wodociąg Marecki zaprezentował również swoje osiągnięcie w tej dziedzinie - projekt dotyczący budowy sieci kanalizacyjnej w gminie Mieście Marki. 

{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę
Konferencja była objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego,Burmistrza Miasta Marki Jacka Orycha. Natomiast patronat merytoryczny sprawował prof. dr hab. inż. Zbigniew Heidricha z Politechniki Warszawskiej. W dwudniowym spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele świata naukowego z różnorodnych ośrodków akademickich, samorządowych, NFOŚIGW, a także firm z branży wodociągowo-kanalizacyjnej z całej Polski.
Wydarzenie zakończyło się sukcesem, co potwierdza fakt, że spotkania tego rodzaju budują i wzmacniają współpracę pomiędzy gminami województwa mazowieckiego, ułatwiają wymianę doświadczeń oraz pozwalają wypracować wspólne rozwiązania na przyszłość dotyczące gospodarki wodno-ściekowej.Nie zapominamy,że zorganizowanie tej imprezy nie byłoby możliwe dzięki wsparciu finansowemu i merytorycznemu - ze strony kilkunastu wiodących producentów urządzeń i materiałów dla branży wod-kan.

Więcej zdjęć z konferencji znajduje się naszym profilu facebook.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia film 

Data publikacji: 25.04.2016

« wstecz | w górę