Wygraj nagrody w konkursie Źródełko Markowej Wody

Wygraj nagrody w konkursie Źródełko Markowej Wody

Coraz więcej placówek oświatowych w Polsce posiada źródełka wody pitnej. Od 1 kwietnia 2016 dzieci z mareckich szkół mogą napić się wody prosto z kranu, ponieważ Wodociąg Marecki zamontował źródełka we wszystkich szkołach, a w myśl hasła Najnowsza Moda – Markowa Woda ogłaszamy konkurs plastyczny pt. Źródełko Markowej Wody.

{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutęDzieci w mareckich szkołach cieszą się ze Źródełek Markowej Wody, które stały się lubianym miejscem, a chętnych do picia wody nie brakuje.  Dlatego też, ogłaszamy konkurs plastyczny w trzech kategoriach wiekowych, gdzie głównym tematem jest właśnie „Źródełko Markowej Wody” .  Oprócz nagrody głównej, czyli plecaka czy hulajnogi można wygrać szereg innych nagród. Mamy aż 100 wyróżnień w postaci specjalnej butelki do picia wody oraz inne gadżety promocyjne z hasłami  „Najnowsza Moda – Markowa Woda”. Prace laureatów trafią kalendarza na 2017 rok, który zostanie przekazany szkołom, zwycięzcom i wyróżnionym uczestnikom. Warto zapoznać się z regulaminem i wziąć udział w konkursie.  Na prace z formularzem i deklaracją czekamy do końca maja 2016 roku, a rozwiązanie  już w czerwcu! Jest to pierwszy konkurs w ramach akcji „Najnowsza Moda- Markowa Woda”, ale też nie ostatni, ponieważ planujemy szereg działań związanych z promocją picia wody z kranu.

Pobierz regulamin

Marecka Woda spełnia normy jakościowe, ponadto jest zdrowa i bezpieczna, wiec Wodociąg Marecki promuje picie wody z kranu. Dzięki zamontowaniu Źródełek Markowej Wody dzieci mają stały i bezpłatny dostęp do wody pitnej. Przygotowania do akcji trwały już od ubiegłego roku. Wykonano wszelkie badania biologiczne i fizykochemiczne wody z miejsc przeznaczonych na instalację źródełek. Wszystkie badania są pozytywne.

Założeniem Akcji „Najnowsza moda – Markowa Woda” jest promocja picia wody z kranu jako alternatywy do spożywania wysokosłodzonych napojów. Dzięki temu stawiamy na zdrowy tryb życia i ekologię, ponieważ pijąc wodę prosto z kranu nie musimy kupować za każdym razem plastikowych butelek.  Pragniemy rozwinąć postawy ekologiczne od najmłodszych, ale  nasze działania promocyjne będą skierowane do różnych grup wiekowych, dlatego warto śledzić nasz profil na  stronie internetowej i facebooku.

Link do galerii zdjęć z uroczystego otwarcia Źródełka Markowej Wody

Data publikacji: 14.04.2016

« wstecz | w górę