Zagrajcie z nami w największej na świecie orkiestrze

Zagrajcie z nami w największej na świecie orkiestrze

3,2,1 start rozpoczynamy kwestę na rzecz WOŚP. Dla jej uczestników mamy niespodzianki-upominki. Gramy z głową, bo takie jest hasło tegorocznej zbiórki.
Upominki z Wodociągu Mareckiego
Upominki z Wodociągu Mareckiego
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Kiedy odbieraliśmy ze Sztabu w Markach puszkę z numerem 1, to aż radość zagościła na naszych twarzach. Przypomniał się ubiegłoroczny Finał, podczas którego zebraliśmy 4733,26 zł i jeszcze 15,26 EUR oraz 800 zł z licytacji!!!  To był szok i niedowierzanie, ale i szczęście, ponieważ Markowanie kolejny raz pokazali jak wielkie mają serca. Mamy nadzieję, że i w tym roku nam uda się osiągnąć wspaniały wynik.


Ostatnie miesiące są bardzo dziwne. Często w obawie przed koronawirusem musimy zrezygnować z różnych aktywności. Z tego przedsięwzięcia jednak nie chcemy i nie możemy, bo lubimy czynić dobro. Szybkimi krokami zbliża się 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zewnętrznej formie będzie odbiegał od dotychczasowych, ale tak naprawdę nic poza tym się nie zmieni. Jak co roku zbieramy datki na polską medycynę. W tym finale – na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.
Z uwagi na koronawirusa zbiórka pieniężna rozkłada się na większą liczbę dni. My też bierzemy w niej udział. Zaczynamy już dzisiaj - 16 grudnia.


Jak można pomóc w naszej siedzibie?


- przy kasie czeka już na Was zainstalowana puszka (na zdjęciu poniżej), gdzie przyjmowane są datki. Jako podziękowanie otrzymują Państwo od nas serduszko i upominek – nasz gadżet


- druga opcja to papierowy datek w Dziale Marketingu i Promocji (pokój nr 8), gdzie czekają na Państwa większe gadżety, których nie da się przekazać przez okienko kasy – są to np. kalendarze z pracami laureatów konkursu czy kalendarze tygodniowe i inne.  Wystarczy przyjść do siedziby i na hasło „WOŚP” zapytać o Dział Marketingu i Promocji – wówczas wyjdziemy do Państwa z puszką i gadżetami. Można też umówić się z nami telefonicznie: 668 465 266, 795 589 489

Zbiórka w siedzibie trwa do 8 stycznia w godzinach pracy,  a 31 stycznia po licytacjach rozliczamy puszkę.


 Coś ekstra!


Każdego roku też organizowaliśmy warsztaty i o nich nie zapominamy. Na naszym profilu FB i w grupie Wodosfera Edukacji Ekologicznej znajdziecie wiele pomysłów na gadżety ekologiczne. Pewnie wiecie, że staramy się promować jak najbardziej ekologiczny styl życia. Cieszymy się, gdy z pozoru niepotrzebne przedmioty dostają drugie życie – zgodnie z hasłem „zerowaste”. Przechodząc do sedna – każda osoba, która skieruje się do Działu Marketingu i Promocji, wrzuci u nas datek na orkiestrę oraz przyniesie taki ekologiczny wyrób, będzie mogła wybrać dla siebie przedmioty z puli gadżet – extra. Naszych twórców prosimy o zgłaszanie się do pokoju nr 8. Na co możecie w takim przypadku liczyć?
Będziecie mogli wybrać sobie dwa gadżety z tych widocznych na zdjęciu poniżej.


Wiemy też, jak pięknie rysują i malują dzieci i młodzież z Marek. Jeśli przyniesiecie nam Waszą pracę z naszą kropelką i serduszkiem WOŚpowym w tle też czeka na Was upominkowa niespodzianka. Forma dowolna, może być nawet plakat.

Pamiętajcie, że gadżety mogą się wyczerpać, dlatego zachęcamy do działania.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Orkiestrze. Liczy się każdy grosz.


 Z góry Wam serdecznie dziękujemy!


Uwaga! Można wspomóc Sztab Marki przez Internet - link

Data publikacji: 16.12.2020

« wstecz | w górę