Zmieniamy się dla Was

Zmieniamy się dla Was

Kto jest najlepszym doradcą? Odpowiedź jest oczywista – klient. To on korzysta z usług przedsiębiorstwa, to on podpowiada, co firma może zmienić. Postanowiliśmy skorzystać z Waszej wiedzy i spostrzeżeń. Zwracamy się zatem do Was z prośbą o ocenę naszej strony internetowej.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Nie ukrywamy, że jej obecna wersja wymaga odświeżenia. Jak dużego? To już od Was zależy. Na pewno pragniemy, by była maksymalnie użyteczna dla coraz szerszego grona klientów Wodociągu Mareckiego. Dlatego pozwoliliśmy sobie przygotować zestaw 30 pytań. Odpowiedzi będą dla nas podstawowym drogowskazem przy planowanych zmianach.

Zapytamy Was, czego powinno być więcej, czego mniej, co nowego wprowadzić, a z czego powinniśmy po prostu zrezygnować. Przygotowanie odpowiedzi nie zajmie Państwu wiele czasu. Ankietę można wypełnić drogą elektroniczną i przesłać e-mailem na adres a.soloninko@wodociagmarecki.pl Można też ją sobie wydrukować, wypełnić w tradycyjny sposób i przesłać (bądź przywieźć) na adres: Wodociąg Marecki ul. Żeromskiego 30 05-270 Marki Z góry serdecznie dziękujemy Wszystkim osobom, które wypełnią ankietę. Wasza wiedza i spostrzeżenia pozwolą nam obrać właściwy kierunek zmian na naszej stronie internetowej, z których – mamy nadzieję – już niedługo będziecie zadowoleni.
pobierz ankietę
Data publikacji: 17.02.2017

« wstecz | w górę