Zrób sobie selfie z pompą i wygraj tablet!

Zrób sobie selfie z pompą i wygraj tablet!

3,2,1,0  start ruszamy! Pompownie nie wydają się najlepszymi obiektami do fotografowania. Razem z Wami na pewno uda nam się to zmienić.  Kanalizacja wcale nie musi być nudna, a że bardzo lubimy nasze miasto to zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie na najlepsze „Selfie z pompą”.

{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę Wiadomo, że zdjęcie musi być zrobione w Markach, ale co ma być w tle? Układy zasilania i sterowania pompowni, które są widoczne na powierzchni. Pozornie wydaje się to skomplikowane, ale w rzeczywistości mówimy tu o małych budyneczkach z czerwonej cegły. Ta widoczna część nadziemna steruje pracą pompowni w systemie sieci kanalizacyjnej. Dzięki temu ścieki mogą być sprawnie przetransportowane do oczyszczalni. Dlatego ważne jest, aby te miejsca nie ulegały dewastacji i żebyśmy wiedzieli, do czego służą.  Na terenie naszego miasta jest ich ok.40. Czasem przechodzimy obok nich nie zauważając, innym razem znajdują się w pobliżu tablic informacyjnych o projekcie unijnym. A więc czas, aby je odnaleźć i strzelić fotkę - najlepsze selfie!

Co należy zrobić, aby wygrać tablet?

Należy znaleźć budyneczek z czerwonej cegły, naszą przysłowiową pompownię i zrobić sobie z nią selfie. Jeśli nie masz ochoty na selfie, to sfotografuj ją samą lub zrób sobie zdjęcie na tle pompowni.

Co tydzień, zawsze w czwartek, zaczynając od dzisiaj publikujemy post o rozpoczęciu możliwości zamieszczania zdjęć przez Uczestników, którzy będą brali udział w Konkursie. Pod postem w komentarzu, Uczestnik może zamieścić jedynie jedno zdjęcie. I tak zbieramy lajki, aby w wtorek rozstrzygnąć, kto zdobędzie zdjęcie tygodnia, które zakwalifikuje się do walki o nagrodę główną.

To nasza pierwsza akcja na Facebooku, dlatego mamy nadzieję, że Wam się spodoba.

Szczegółowy regulamin konkursu poniżej!

Link do konkursu na facebooku: kliknij 

Regulamin - pobierz


Pracownice Wodociągu Mareckiego zrobiły sobie pierwsze slefie na zachętę! Nie było łatwo, na szczęście humory dopisywały. Ekipa spółki nie może brać udziału w  konkursie, ale mamy nadzieję, że przetarliśmy pierwsze szlaki i niedługo otrzymamy fajne i wesołe zdjęcia!

Data publikacji: 05.11.2015

« wstecz | w górę