Fundusze Europejskie

Akcja hydroedukacja

Akcja hydroedukacja

W pierwszy dzień szkoły Wodociąg Marecki nie zapomina o uczniach i ma dla nich niespodziankę. Oto pierwszy film z akcji edukacyjno – promocyjnej, jaką rozpoczęliśmy jeszcze kilka miesięcy temu.

Najpierw było spotkanie „Burza mózgów w szklance wody”, potem współpraca z Fundacją Otwarte Serce, grupy chętnych w szkołach i początek akcji edukacyjno-promocyjnej. Przed wakacjami zebraliśmy pomysły, które zaowocowały wspaniałym opowiadaniem Aliny Kowalskiej o Wodzie i ilustracjami stworzonymi przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4, przyjęli nazwę „Wodziaki” . „Biuro Detektywistyczne Wodociągu Mareckiego” (ze Szkoły Podstawowej nr 2) na podstawie własnego scenariusza odegrało ciekawą historię, którą też możecie podziwiać w tym filmie. A to dopiero początek. Na widzów czeka jeszcze wiersz i teatrzyk przygotowane przez „Mareckie kraniki z Trójki”, który zobaczycie w kolejnych częściach. Tymczasem właśnie ta grupa pomogła zrobić napisy, rozdzielające poszczególne historie wodne.

Wodociąg Marecki z nowym rokiem szkolnym wraca do działań edukacyjnych. Czeka jeszcze wiele atrakcji, które z czasem ujawnimy. Zapraszamy do oglądania pierwszej części filmu.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za zaangażowanie! Bez nich nie byłoby tak wspaniałego materiału.  Mam nadzieję, że Wam się spodoba!

 

Data publikacji: 03.09.2018