Fundusze Europejskie

Pobiegliśmy z Wami

Pobiegliśmy z Wami

500 kubeczków wody z sokiem z saturatora trafiło do uczestników Małej Mili Mareckiej. Nie tylko gasiliśmy pragnienie, ale przyznawaliśmy również nagrody w konkursach. Dziękujemy Wam!
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Niedzielne popołudnie przyciągnęło tłumy w okolice ulicy Środkowej i Małej. To już tradycja, że drużyna Wodociągu biegnie z uczestnikami Małej Mili Mareckiej. Najlepszy czas z naszych zawodników uzyskał Piotr Marcinkiewicz, który przebiegł dystans w 8,01 m. Wszyscy nieźle się napociliśmy, ale pomógł saturator. Okazał się idealnym rozwiązaniem na upalny dzień. Kranówka z sokiem kiwi cieszyła się wyjątkowym powodzeniem. Zaprosiliśmy Was też do rozwiązywania krzyżowek i rebusów. Rozdaliśmy dwa kartony nagród. Hitem okazały się poduszki uszyte w limitowanej edycji przez Fundację Otwarte Serce.

A to jeszcze nie koniec. W tym miesiącu pojawimy się na Spartakiadzie Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego, gdzie skosztujecie kranówki z saturatora, a dzięki temu przeniesiecie się w lata 70. ubiegłego wieku. Oprócz tego weźmiecie udział w licznych quizach, za co was nagrodzimy.

Pamiętajcie, że cały czas trwa konkurs „Bijące Źródła”. Do 17 września uczniowie szkół podstawowych mogą narysować/namalować pracę. Najlepsi autorzy odjadą na hulajnogach, a 13 prac znajdzie się w kalendarzu na 2019 r. Więcej informacji o konkursie znajdziecie w poniższym linku https://www.wodociagmarecki.pl/bijace-zrodla oraz na naszym profilu na Facebooku.

 Dziękujemy organizatorom za wspólną zabawę. Widzimy się teraz na Spartakiadzie.

 Zapraszamy też do obejrzenia galerii zdjęć - TUTAJ

Data publikacji: 06.09.2018