Bądźcie z nami w niedzielę!

Bądźcie z nami w niedzielę!

Szykujemy dla Was moc atrakcji i upominków. Jarmark Bożonarodzeniowy pozwoli Wam rodzinnie, świątecznie i w gronie najbliższych spędzić czas oraz wrócić do domu z workiem prezentów. Odwiedźcie nasze stoisko koniecznie!
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Niedziela jest dla nas!

W sobotę i niedzielę wszystkie drogi prowadzą pod ratusz. W najbliższy weekend (11 i 12 grudnia w godzinach 14.00-18.00) będzie odbywać się świąteczny jarmark. Obok ciuchci, na Skwerze Żołnierzy Wyklętych, wyrosną domki, w których będzie można m.in. kupić świąteczne prezenty i ozdoby. W jednym z domków w niedzielę będziemy również my! To już szósta edycja tego wydarzenia – nie mogło nas tam zabraknąć.

Intuicja nam podpowiada, że przedpołudnie pewnie minie Wam na przedświątecznej krzątaninie i zakupach. Ale po obiedzie – czas na relaks i spacer. Najlepiej pod ratusz. Odwiedźcie nas!

Startujemy ze zbiórką dla WOŚP

Przygotowaliśmy dla Was dużo upominków i gadżetów świątecznych. Będą na Was czekać mi.in. najnowsze kalendarze, słodkie upominki, kawa i wiele innych nowych rzeczy.  Zapewne zastanawiacie się, co trzeba będzie zrobić w tym roku, aby otrzymać od nas wybraną przez siebie rzecz? Otóż będziemy mieć ze sobą już puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy, kto nas odwiedzi, wrzuci datek będzie mógł wybrać dla siebie w zamian upominek.

Quiz na scenie

A od 15 możecie wyczekiwać nas blisko sceny. Zaprosimy kilkoro śmiałków na scenę. Po co? Przeprowadzimy quiz, w którym do wygrania będą atrakcyjne upominki świąteczne.

Odbierzcie swoje kalendarze

Podczas jarmarku laureaci oraz wyróżnieni w konkursie plastycznym „Czysta okolica zaczyna się od Ciebie” będą mogli odebrać kalendarz na 2022 r.

Zakończenie w blasku fontanny

A po jarmarku zapraszamy wszystkich do Parku Wolontariuszy. Po drugiej stronie ulicy Piłsudskiego będziecie mogli zobaczyć świąteczną fontannę, która od kilku dni cieszy oko.

Czekamy na Was z niecierpliwością.

Data publikacji: 08.12.2021
Autor:

« wstecz | w górę