Fundusze Europejskie

Brawa dla bohaterów

Brawa dla bohaterów

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy, personel wspomagający i wszyscy Ci, którzy każdego dnia poświęcają siebie, by pomóc w zdrowiu i życiu obywatelom zasługują na owacje. Wodociąg Marecki w geście uznania i solidarności chciał umilić dzień pracownikom mareckich przychodni słodkim, wielkanocnym akcentem
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Mimo, że Biuro Obsługi Klienta Wodociągu Mareckiego nie jest czynne to cały czas staramy się pomóc rozwiązać problemy klientów zdalnie, a część działów  nadal pracuje w normlanym trybie, by zapewnić ciągłość dostawy wody czy chociażby usunąć awarie. Tym bardziej podziwiamy tych, co często bez przerwy wytchnienia służą społeczeństwu. Święta Wielkanocy to też czas odrodzenia i radości, dlatego pełni nadziei w tych trudnych czasach, związanych z sytuacją epidemiologiczną Zarząd i pracownicy spółki postanowiliśmy wnieść promyk słońca w formie zajączka i słodkich ciasteczek oraz kartki z życzeniami, które przekazaliśmy do mareckich przychodni.

Pracownice z Mareckiego Ośrodka Zdrowia przy ul. Sportowej nie tylko rehabilitują pacjentów, ale szyją dla nich maseczki. Nie mogliśmy też zapomnieć o przychodniach na Fabrycznej czy Kasztanowej. Zapewne każdy z Nas, gdyby mógł to by pomógł wszystkim. Dlatego pamiętajmy, warto pomagać lub chociaż uśmiechem, dobrym spojrzeniem, czy małym gestem możemy dać odczuć drugiej osobie, że wspaniale, bo jest. Może być to na ulicy, w sklepie, w klatce, w przychodni, w telekonferencyjnej rozmowie. Dbajmy też o swoje zdrowie i o innych przestrzegając zasad prewencyjnych.

     

Data publikacji: 09.04.2020