Dni Otwarte Funduszy Europejskich i Wodociągu Mareckiego

Dni Otwarte Funduszy Europejskich i Wodociągu Mareckiego

{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Dni Otwarte Funduszy Europejskich i Wodociągu Mareckiego

Już 10 maja w godzinach 13.00-17.00 serdecznie zapraszamy Mieszkańców do siedziby Wodociągu Mareckiego na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Tego dnia czekają na Państwa liczne atrakcje. Będzie można zwiedzić niedostępne na co dzień miejsca, tj. stację uzdatniania wody, pompownię ścieków oraz kanały w budowie. Warto do Nas zawitać, ponieważ na stoisku promującym projekt „Budowa kanalizacji sanitarnej na obszarze aglomeracji miasta Marki” będzie zorganizowany konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, w którym czekają na Państwa upominki.  Na najmłodszych zwiedzających czekają liczne atrakcje, m.in.  świat baniek mydlanych. Przez cały czas trwania akcji będzie można zwiedzać obiekty wybudowane w trakcie realizacji projektu unijnego m.in. pompownię próżniowo-tłoczną PPT dla systemu kanalizacji podciśnieniowej i pompownię sieciową P20,  zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej. Jeśli Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tych obiektach, lub zobaczyć inne ciekawe miejsca, zapraszamy na przejażdżkę rowerową, która rozpoczyna się pod siedzibą spółki o godzinie 14.30. Aby w niej uczestniczyć, wystarczy wysłać maila z dopiskiem „wycieczka rowerowa” na adres a.soloninko@wodociagmarecki.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, w związku z tym o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Dzień otwarty organizowany w związku z obchodami 10.rocznicy akcesji Polski do Unii Europejskiej. W dniach 01-11 maja 2014 r. realizowana jest ogólnopolska akcja promocyjna pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Akcja ma na celu przybliżenie mieszkańcom naszego kraju zrealizowane inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich. Kampania promocyjna realizowana jest przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Telewizją Polską S.A. oraz innymi instytucjami zajmującymi się Funduszami Europejskimi w Polsce. Wodociąg Marecki, jako beneficjent funduszy unijnych, aktywnie wspiera wszelkie inicjatywy związane z podnoszeniem świadomości społeczeństwa o roli Unii Europejskiej przy zmniejszaniu różnic społecznych i gospodarczych pomiędzy obywatelami UE.

Spółka gorąco zaprasza mieszkańców na nasz Dzień Otwarty i do zapoznania się z innymi akcjami.  Szczegółowe informacje dostępne na http://www.10latwue.pl/

 

 

Data publikacji: 24.06.2014

« wstecz | w górę