Dyrektor Wodociągu Mareckiego Kajetan Paweł Specjalski z laureatami, których prace znalazły się w kalendarzu"/> Wystawa prac "Markowa Woda" w MOK-u - Nasze akcje - Wodociąg Marecki

Wystawa prac "Markowa Woda" w MOK-u

Wystawa prac "Markowa Woda" w MOK-u

We wtorek 15 września o godz. 13 w Mareckim Ośrodku Kultury odbyło się otwarcie wystawy „MARKOWA WODA”, na którą składają się prace plastycznych z trzech edycji konkursów organizowanych przez WODOCIĄG MARECKI Sp. z o.o. otworzył Dyrektor Spółki - Pan Kajetan Paweł Specjalski wraz z Panią Dyrektor MOK Krystyną Klimecką.
Dyrektor Wodociągu Mareckiego Kajetan Paweł Specjalski z laureatami, których prace znalazły się w kalendarzu
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

 

Wystawa nie odbyłaby się bez udanej współpracy z pracownikami MOK-u, którym bardzo dziękujemy za pomoc. Dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Krystyny Klimeckiej, prace będzie można oglądać przez miesiąc od momentu otwarcia wystawy.  Szczególne słowa podziękowania kierujemy w stronę artystki plastyk Pani Luizy Wojciechowskiej-Konopki, która odpowiadała za ekspozycję artystyczną prac.

Podczas otwarcia wystawy odbyła się promocja KALENDARZA na rok 2016 z pracami z tegorocznego konkursu plastycznego Ahoj!Markowa Woda. Kolorowy kalendarz został przyjęty z wielkim entuzjazmem wśród zebranej publiczności, szczególnie dzieci. Egzemplarze zostały wręczone laureatom konkursów jak i przedstawicielom mareckich szkół, które brały udział w konkursach plastycznych organizowanych przez naszą firmę.

Ci, którzy jeszcze nie zdążyli zobaczyć wystawy, mają jeszcze szansę do połowy października. Wystarczy odwiedzić MOK! Polecamy!

Zapraszamy do oglądania fotorelacji - kliknij

Data publikacji: 25.09.2015

« wstecz | w górę