Fundusze Europejskie

Dobre, bo z Marek

Dobre, bo z Marek

Znów działamy z Fundacją Otwarte Serce.
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Pewnie większość z Was kojarzy nasz saturator, który zadebiutował na miejskich imprezach w ubiegłym roku. Osoby, które podawały Wam wodę, były ubrane w specjalne, eleganckie fartuchy z logo Wodociągu Mareckiego. Otóż zostały one uszyte w Fundacji Otwarte Serce, znajdującej się w Markach przy ul. Spokojnej. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni. Otóż fundacja prowadzi Centrum Integracji Społecznej pomagające osobom, które potrzebują wsparcia, by wrócić do życia zawodowego. W ramach CIS działają m.in. warsztaty, które zajmują się krawiectwem i rękodziełem.

Ponownie skorzystaliśmy z talentu osób pracujących przy Spokojnej. Dlatego fundacja przygotowuje dla gadżety promocyjne naszej spółki – poduszki, kropelki i sakiewki, które następnie będą nagrodami w naszych konkursach. Odwiedziliśmy ich i podpatrzyliśmy pracę. Wszystko wykonywane  jest ręcznie, a wykrojniki  możecie zobaczyć na zdjęciach. Jak widać – gadżety są sympatyczne, ciepłe, fajne i nawiązujące do naszej stylistyki. No i są z Marek…

Pierwsze prototypy trafiły już do dyrekcji, której od razu wpadły w oko. Czy Wam się też podobają? Jeśli tak, to już 22 marca w Światowy Dzień Wody będzie można wygrać jeden z nich. Wystarczy odpowiedzieć na nasze czwartkowe pytanie. Pierwsza prawidłowa odpowiedź wygrywa.

 

Data publikacji: 09.03.2018