Dzień Wody, Dzień Sztuki

Dzień Wody, Dzień Sztuki

Zapraszamy Was od odwiedzenia Wodociągu Mareckiego. 22 marca zobaczycie m.in. jak wspólnie z Fundacją Otwarte Serce połączyliśmy wodę z piękną fotografią.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Za niecałe dwa miesiące będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Wody. Tego dnia pokażemy Wam, skąd się bierze woda w naszych kranach. Zapraszamy do zwiedzania Stacji Uzdatniania Wody, która pracuje 24 h na dobę przy ul. Żeromskiego 30.

22 marca, od 9.00 do 13.00, będziemy przyjmować grupy zorganizowane. Na 14.00 przewidzieliśmy zwiedzanie indywidualne. Uwaga! Obowiązują bezpłatne zapisy. Prosimy o przesłanie e-maila w tej sprawie na adres k.tyminska@wodociagmarecki.pl

Tego dnia pokażemy Wam również niezwykłe owoce naszej współpracy z działającą w Markach Fundacją Otwarte Serce. Na początku tego roku przygotowała ona sesję fotograficzną, której efekty po raz pierwszy będzie można zobaczyć właśnie 22 marca. Tematem przewodnim była woda, a modelami byli m.in. pracownicy Wodociągu Mareckiego. Tymi pracami przeniesiemy się m.in. do świata najpiękniejszych baśni. Już niedługo sami je zobaczycie!

Ps. Dzieci z Marek też mogą wykazać się plastycznie. Zapraszamy do udziału w konkursie "Na Wielkanoc z Marek". Czekamy na Wasze piękne, samodzilenie przygotowane kartki świąteczne. Szczegóły TUTAJ

Data publikacji: 06.02.2019

« wstecz | w górę