Fundusze Europejskie

Impresje Babiego Lata

Impresje Babiego Lata

Niepotrzebne plastikowe butelki mogą dostać drugie życie. Takie rzeczy – z Wodociągiem Mareckim. Już w najbliższą niedzielę!
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Trochę nam się smutno robi, że wakacje i czas urlopów dobiegają końca. Ale nie spuszczajmy nosa na kwitnę. Koniec lata i jesień też są pięknymi porami. To doskonały czas, by się cieszyć, radować i spotykać. Najbliższa okazja trafia się już w tę niedzielę. 25 sierpnia podsumowujemy cykl miejskich imprez w Parku Briggsów. Na „Impresjach Babiego Lata”, przygotowanych przez Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, nie może nas zabraknąć. Zatem koniecznie odwiedźcie nasze stoisko.

Znów będziemy robili cudeńka z niepotrzebnych, plastikowych butelek. Część z Was pamięta, że na początku lipca wspólnie przygotowywaliśmy karmniki dla ptaków. Do ich zrobienia naprawdę niewiele potrzeba: zręczne ręce, pusta butelka, drewniana łyżka, kawałek sznurka i… gotowe. Ci, którzy jeszcze nie mają takiego karmnika, będą mogli go w niedzielę pod naszym okiem przygotować.

Mamy też nowy pomysł na wykorzystanie niepotrzebnych butelek. Ponieważ zbliża się początek roku szkolnego, zrobimy z nich przyborniki. Będzie można do nich włożyć kredki, flamastry, gumki i wszystko to, co przyjdzie Wam do głowy. Ale uwaga! Trzeba będzie włożyć trochę pracy w ozdobienie przybornika! Przecież ma się stać ważnym elementem Waszego biurka!

Oczywiście będzie z nami saturator. Na wszystkich spragnionych będzie czekać bezpłatna Markowa Woda – z sokiem lub bez, zawsze z gazem

Data publikacji: 23.08.2019