Fundusze Europejskie

Przeżyjmy to jeszcze raz

Przeżyjmy to jeszcze raz

Już za moment dzieci wrócą do szkolnych ławek, a dorośli do pracy , każdy zapomni o wakacjach i urlopach. Na początku września zaprezentujemy Wam film, którego bohaterami są mieszkańcy miasta i pracownicy spółki.
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Na zakończenie  lata mamy dla Was coś wyjątkowego. Szykujemy materiał filmowy, w którym  podsumujemy nasze 20 lat działalności. Oczywiście  głównymi bohaterami nie tylko będą osoby pracujące w spółce, ale także  mieszkańcy Miasta.  W  tym  krótkim  filmie,  choć na chwilę wrócimy do tego, co  działo się m.in. podczas Dni Marek gdzie świętowaliśmy 20-sto lecie firmy. Niektórzy pewnie pamiętają, jak Tuba Marek zadawała uczestnikom wydarzeń pytania na temat Wodociągu Mareckiego. Liczymy się z tym, co mieli do powiedzenia Nasi mieszkańcy, stąd też powstał pomysł na ten film.   Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasza idea, tym bardziej, że przybliżymy też osoby, które pracują  w spółce. Więcej szczegółów nie zdradzamy, sami niedługo zobaczycie.  Teraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć,  czyli  krótkiej zapowiedzi, tego co będziecie mogli zobaczyć na początku września. Fotografie mamy nadzieję, że przybliżą Wam atmosferę pracy „od kuchni” przy tym krótkim materiale filmowym. 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia Naszej strony internetowej jak i profilu na FB, gdzie na początku roku szkolnego zamieścimy film. A tym czasem życzymy tym, co nie byli jeszcze na wypoczynku, miłych wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia małej galerii zdjęć - zdjęcia

Data publikacji: 12.08.2019