Kolejna zabawa wspólnie z Biblioteka Publiczna

Kolejna zabawa wspólnie z Biblioteka Publiczna

Po świętach nie zwalniamy, a na Nowy Rok szykujemy wiele nowych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę
Tymczasem, dla tych, co uczestniczyli w naszej zabawie organizowanej wspólnie z Biblioteka Publiczna Miasta Marki mamy wodociągowe zestawy nagród oraz upominki.
Przypomnijmy, że przez kilka miesięcy dzieci i młodzi czytelnicy z specjalnej półki z książkami o wodzie wypożyczali tytuły, które mogły stać się inspiracją do powstania prac róznego typu, gdzie głównym motywem oczywiście była Markowa Woda. Powstały wierszyki, prace plastyczne, a nawet historie ilustrowane.
I tak razem z dyrekcją biblioteki wyłonione zostały dwie wspaniałe prace laureatek dziewczynek - Wiktorii lat 6 (praca plastyczne w 3D) oraz Alicji lat 11 - historia Mokrej skarpetki. To nie koniec, ponieważ wyróżnilismy też wierszyk braci Michała, Gabriela i Gniewomira oraz prace plastyczne Janka i Tymona. Po odbiór nagród zapraszamy do biblioteki.
Mamy też niespodziankę, bo dla tego dziecka lub młodego człowieka, który od dziś się zapisze do biblioteki mamy specjalną nagrodę książkową. Co trzeba zrobić. Wystarczy przyjść do biblioteki zapisać się, wziąć ksero z zapisu oraz kartę czytelnika i przyjść do Wodociągu Mareckiego. Kto, pierwszy do nas dotrze, ten książkę dostanie.
Powodzenia!

 

Data publikacji: 29.12.2023

« wstecz | w górę