Malowane Eko Zgadywanki

Malowane Eko Zgadywanki

Nie tylko dla uczniów szkół podstawowych, ale i dla przedszkoli! Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, najlepsze prace trafią na kartki kalendarza na 2023 rok, a najlepsi otrzymają m.in. hulajnogi.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Kolejny raz liczymy na Waszą pomysłowość.

To już dziewiąta edycja konkursu plastycznego, z którego co roku powstaje wspólne dzieło – czyli kalendarz z pracami dzieci na kolejny rok.

Co roku, konkurs był kierowany do uczniów szkół podstawowych. W tym roku mamy niespodziankę dla najmłodszych, czyli dla dzieci w przedszkolach. Jest to pierwszy rok, w który konkurs kierujemy również do tej grupy wiekowej. Co za tym idzie tym razem nagrody rozdamy w trzech a nie jak do tej pory w dwóch kategoriach.

Ile wody zużywamy ?

Tematyka tegorocznego konkursu związana jest z ograniczeniem zużycia wody w życiu codziennym w celu ochrony wód.

A przedmiotem konkursu jest m.in. stworzenie malowanki, zilustrowanej zgadywanki czy równania za pomocą pracy plastycznej, która pokaże np. ile razy możemy się kąpać się przez  5 minut pod prysznicem, zamiast jednej kąpieli w wannie czy ile litrów wody zaoszczędzimy, jeśli każdego dnia pijemy wodę z kranu, zamiast 2 litry wody butelkowanej, w myśl, że tylko przeciętnie powinniśmy pić, aby poprawnie funkcjonował nasz organizm .

Więcej szczegółów odnośnie celu oraz przedmiotu konkursu znajdziecie w regulaminie dostępnym jako załącznik pod tekstem.

Dla dzieci szkół podstawowych oraz przedszkoli

Zapraszamy dzieci z Marek (klasy I-IV oraz V-VIII) oraz przedszkolaków do udziału w konkursie „Malowane Eko Zgadywanki”. Chcemy, abyście przygotowali pracę w formacie 2D, która będzie związana z tematyką proekologiczną. Jury będzie oceniać nie tylko poziom artystyczny, ale i skuteczność oraz oryginalność zaproponowanego przez uczestnika przekazu. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody. W ich puli są m.in. hulajnogi, plecaki szkolne, oraz gadżety promocyjne Wodociągu Mareckiego. Oprócz tego 13 prac trafi na kalendarz, który co roku wydaje Wodociąg Marecki.

Nie zwlekajcie do ostatniej chwili

Na Wasze prace czekamy do 30 czerwca do godz. 14.59. Czasu jest więc jeszcze sporo, ale nie odkładajcie udziału na ostatnią chwilę. Pamiętajcie, aby Wasi Rodzice i Opiekunowie podpisali wszystkie niezbędne zgody, które znajdują się w załącznikach.

Mamy nadzieję, że to właśnie Wasze prace trafią do przyszłorocznego kalendarza, a dla przypomnienia zobaczcie jak wyglądały okładki ostatnich kalendarzy.

A zatem do dzieła.

 Regulamin - link

Formularz zgłoszeniowy - link

Deklaracja - link

Data publikacji: 18.05.2022

« wstecz | w górę