Fundusze Europejskie

Na czerwonym dywanie

Na czerwonym dywanie

Nie tylko na planie filmowym Rudego, ale i w trakcie premiery Wodociąg Marecki uczestniczył w tym wyjątkowym projekcie. Utalentowana reżyser Karina Węgiełek stworzyła pełną emocji historię, którą jako jedni z pierwszych mogliśmy zobaczyć.
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Odtwórcy głównych ról w filmie: Mirosław Zbrojewicz, Izabela Baran, Bartosz Bednarski, a także ekipa filmowa, przedstawiciele władz miasta oraz instytucji samorządowych i kulturalnych przybyli licznie 12 kwietnia do Mareckiego Ośrodka Kultury, by po raz pierwszy zobaczyć pokaz przedpremierowy „RUDY” w reżyserii Kariny Węgiełek. Ten krótkometrażowy film dyplomowy zrealizowany głównie w Markach opowiada historię młodej kobiety, którą zaczyna łączyć bliska relacja z mechanikiem samochodowym, poczuwającym się do odpowiedzialności za śmierć jej brata.  Trzymający w emocjach dramat psychologiczny warto zobaczyć, nie tylko ze względu na samą opowieść, ale i na sposób realizacji. Zdjęcia i muzyka w filmie przykuwają uwagę widza od pierwszych kadrów. Mamy nadzieję, że ten debiut reżyserski zostanie doceniony na licznych festiwalach filmowych.

Marecka publiczność bardzo szybko dostrzegła pewien detal w scenie filmowej w łazience. Oczywiście związany jest z wodą. Nie będziemy jednak zdradzać, ponieważ mamy nadzieję, że będą Państwo mieli okazję zobaczyć ten film.

Więcej na temat realizacji filmu kliknij

Kierownik produkcji: Karolina Krok, reżyser: Karina Węgiełek

Tuż przed premierą: przedstawiciele Wodociągu Mareckiego i władze Miasta Marki

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Tuby Marek

Data publikacji: 16.04.2019