Fundusze Europejskie

Nagrody i niespodzianki na świątecznym jarmarku

Nagrody i niespodzianki na świątecznym jarmarku

Nie samym sprzątaniem i zakupami żyje człowiek przed świętami. Wpadnijcie zatem na piątą edycję jarmarku bożonarodzeniowego. Będziemy tam z Wami!
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Jakie macie plany na 15 grudnia? Przedpołudnie pewnie minie Wam na przedświątecznej krzątaninie i zakupach. Po obiedzie przyjdzie czas na odpoczynek i spacer. Gdzie się zatem wybrać?

Podpowiemy Wam, naszym zdaniem, (naj)ciekaw(sz)ą opcję. Odwiedźcie doroczny jarmark bożonarodzeniowy. To już piąta edycja tej uroczystości w naszym mieście, po raz pierwszy w nowym miejscu. Spotkajmy się na placu przed Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym (MCER) przy Wspólnej 40-42. Będziemy tam na Was czekać od godziny 14.00.

Szczególnie zapraszamy laureatów i wyróżnionych w naszych konkursach. O godzinie 15.00 na scenie głównej wręczymy nagrody i gadżety osobom, które świetnie wypadły w konkursie „Włącz się z nami w święta”. Tego dnia zapraszamy również laureatów i wyróżnionych w konkursie „Mniej plastiku – więcej zdrowia”. W naszej budce odbierzecie kalendarze na 2020 r., którego przecież jesteście współautorami.

Wróćmy jeszcze na chwilę na scenę główną. W tym roku podczas mareckich imprez zapraszaliśmy Was do udziału w quizach, w których można było wygrać nagrody. Siłą rzeczy ich tematyka dotyczyła przede wszystkim Wodociągu Mareckiego. Na Gwiazdkę zmieniamy klimat i sprawdzimy Was z wiedzy na temat świąt i zwyczajów bożonarodzeniowych (mała podpowiedź - przyda się m.in. znajomość filmów z Kevinem).

Data publikacji: 12.12.2019