Fundusze Europejskie

Pomoc dla Klaudii potrzebna od zaraz

Pomoc dla Klaudii potrzebna od zaraz

Podczas akcji „Włącz się w pomaganie” Markowianie pokazali, że można na Nich liczyć. Zbierano pieniądze na Klaudię, która zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Ty też możesz pomóc.
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Diagnoza, jaką usłyszała mama dziewczynki to mózgowe porażenie dziecięce. Klaudia urodziła się w 26 tygodniu ciąży. Teraz ma 11 lat i cały czas walczy, aby móc normalnie chodzić.

 Każda, nawet najmniejsza pomoc jest na wagę złota. Kiermasz, który został zorganizowany w sobotę 7 grudnia w SP1 przy ulicy Okólnej w Markach pokazał dobre serca Markowian.Sami włączyliśmy się w akcję. Stanęliśmy z saturatorem oraz robiliśmy ekologiczne ozdoby świąteczne. Każdy, kto do nas podszedł mógł wrzucić datek do puszki.

Celem zbiórki jest uzbieranie kwoty 250 tys. złotych, która pokryje koszty operacji w Belgii oraz rehabilitację. Ze względu na ogromne ryzyko operacji, podjęli się tego wyzwania tylko specjaliści z Belgii.

Dotychczas z potrzebnych 250 000 zł. zebrano ok. 33 000 zł. Nie zostało dużo czasu, więc działajmy.

Zachęcamy Państwa do włączenia się nie tylko w zbiórkę, ale także wsparcie w postaci pomysłów i realizacji projektów na rzecz KLAUDII.

Pomóżcie Klaudii stanąć na nogi !

https://www.siepomaga.pl/klaudia-sobczak?fbclid=IwAR29U0riupJGFoIgd14-mrxS1AaXZ6j2-IlbBXVpbrnmMJrx18MZdv3ED8U

Zobaczcie, jak pomagaliśmy na kiermaszu. Odwiedziła nas sam Królowa Bona - Galeria zdjęć

Data publikacji: 18.12.2019