Narysuj fontannę jak marzenie

Narysuj fontannę jak marzenie

Konkurs plastyczny
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Przygotuj pracę plastyczną, wygraj cenne nagrody i zostań współautorem kalendarza na 2018 r.

Jesienią ruszą prace przy budowie placu miejskiego u zbiegu Sportowej i Zajączka. Miejsce, gdzie znajduje się obecnie plac zabaw Nivea, zmieni się nie do poznania. Jednym z magnesów dla mieszkańców będzie zespół wodnych atrakcji. Do tego dojdą siłownia plenerowa, park linowy i rolkostrada. Będzie to wspólna inwestycja ratusza oraz Wodociągu Mareckiego.

Dlatego obie samorządowe instytucje wspólnie zorganizowały także konkurs plastyczny dla dzieci, związany z inwestycją w sercu miasta. „Fontanna marzeń” – tak brzmi jego nazwa. To niezwykła szansa nie tylko na wygranie pięknych nagród, ale również na uwiecznienie pracy w kalendarzu na 2018 r.

Chcemy, aby młodzi markowianie pracami plastycznymi wypromowali nowe miejsce spotkań, propagowali zdrowy tryb życia i picie wody z kranu, a także podkreślili rolę budżetu obywatelskiego, dzięki któremu powstanie część inwestycji przy Sportowej i Zajączka – mówi Anna Sołoninko z Wodociągu Mareckiego.

Konkurs zostanie będzie przeprowadzany w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas I-III oraz IV-VII. Technika wykonania pracy jest dowolna, a jej format nie mniejszy niż A5 i nie większy niż A3. Aby wziąć udział w konkursie, należy dostarczyć pracę do 29 września 2017 r. do godz. 13.59 do Wodociągu Mareckiego (Marki, ul. Żeromskiego 30). Uwaga! Wraz z pracą należy złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz deklarację podpisane przez rodziców/prawnych opiekunów.

Na zwycięzców konkursu czekają m.in. hulajnogi, plecaki, akcesoria sportowe i pływackie. Dodatkowo zostanie wyróżnionych 100 prac, a ich autorzy otrzymają nagrodę w postaci specjalnej butelki do picia „Markowej Wody”.

Najlepsze prace zostaną umieszczone we wspólnym kalendarzu, który na 2018 r. wydadzą marecki ratusz oraz Wodociąg Marecki – dodaje Anna Sołoninko.

Do pobrania

Data publikacji: 31.07.2017

« wstecz | w górę