Wygraj kamerę i zagraj w filmie

Wygraj kamerę i zagraj w filmie

Wakacje trwają, a  Wodociąg Marecki przygotował dla mieszkańców Marek kolejną niespodziankę związaną  z Najnowszą Modą – Markową Wodą. Po raz pierwszy organizowany jest konkurs filmowy i mamy nadzieję, że nie zabraknie chętnych do udziału.  Przypominamy, że jeszcze w połowie czerwca rozwiązany został konkurs plastyczny, którego tematem było lubiane przez dzieci Źródełko Markowej Wody, zainstalowane w szkołach podstawowych właśnie przez  Spółkę.  Tym razem ogłaszamy nie  konkurs  plastyczny, ale filmowy pn.  „W poszukiwaniu Źródełka Markowej Wody”.

{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Można wygrać nie tylko kamerę GO PRO, ale i wziąć udział w filmie promocyjnym.  Nie ma też ograniczeń wiekowych, dlatego każdy, kto posiada telefon z możliwością nagrywania czy aparat fotograficzny może spróbować swoich sił. Wystarczy mieć pomysł na pokazanie korzyści z picia wody z kranu, czy znaleźć źródełko wody pitnej i go nakręcić.  Następnie dostarczyć zgłoszenie do Wodociągu Mareckiego. Czekamy na filmy do 20 września!  Trzymamy za Was kciuki i ciekawi jesteśmy Waszych pomysłów, tym bardziej, że wakacje to czas sprzyjający nagrywaniu filmów.

Poniżej regulamin do pobrania:

Regulamin i formularze  - pobierz

Śledźcie stronę internetową www.wodociagmarecki.pl i profil na www.facebook.com/wodociagmarecki/ by być na bieżąco z informacjami!

Data publikacji: 15.07.2016

« wstecz | w górę