O milionach z UE na 60 stronach

O milionach z UE na 60 stronach

Kopalnia informacji o naszych najnowszych inwestycjach
Nasza publikacja
Nasza publikacja
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Wodociąg Marecki realizuje projekt dofinansowany z funduszy europejskich „Budowa kanalizacji sanitarnej na obszarze aglomeracji miasta Marki – etap III”

III etap projektu unijnego prawie jest już za nami. Zakończyliśmy inwestycje, pozostanie jeszcze złożenie wniosku o końcową płatność. Zrealizowaliśmy przedsięwzięcia za niemal 52 mln zł uzyskując z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 22 mln zł. Co zrobiliśmy? O tym opowiada nasza najnowsza publikacja, również sfinansowana z unijnej puli. To kopalnia informacji dla naszych mieszkańców! I to właśnie im jest dedykowane nasze wydawnictwo!

Znajdziecie w nim opis naszych czterech podstawowych inwestycji*. Co ważne, wszystko jest napisane przystępnym językiem – tak, aby osoba, która nie zna branży, bez problemu zaznajomiła się z tematyką wodociągowo-kanalizacyjną.

Wydawnictwo jest również bogato ilustrowane. Dzięki temu można „zajrzeć” do miejsc, które na co dzień nie są dostępne. A jeśli o czymś lepiej opowiada film niż klasyczna karta książki, przy pomocy kodu QR odeślemy do elektronicznego, żywego świata obrazu.

Całość wzbogacają wypowiedzi ekspertów, samorządowców i przedstawicieli władz naszej spółki. Jest też sporo danych – czy to w formie wykresów, czy też tabeli. Pokazują one, jaką drogę przeszliśmy – od malutkiej firmy rozpoczynającej działalność w kontenerze po przedsiębiorstwo, które w niespełna dwie dekady XXI oplotło miasto 220-km siecią kanalizacji sanitarnej!

Zapraszamy do lektury, publikacja jest już dostępna w formie PDF - TUTAJ

*Inwestycje zrealizowane w czwartym etapie

  • rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej o ponad 14 km
  • budowa drugiej Stacji Uzdatniania Wody
  • budowa zaplecza technicznego (tzw. SOSS) dla działu eksploatacji sieci kanalizacyjnej
  • wprowadzenie monitoringu pompowni sieciowych
Data publikacji: 30.06.2023

« wstecz | w górę