Fundusze Europejskie

Piękne prace, niełatwe decyzje

Piękne prace, niełatwe decyzje

Rozstrzygnęliśmy konkurs „Woda w pamięci”. Laureatów i wyróżnionych zapraszamy 7 lipca na rozdanie nagród.
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

23 – tyle prac wpłynęło na nasz najnowszy konkurs. Zaprosiliśmy uczniów mareckich szkół podstawowych oraz uczestników zajęć Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Chcieliśmy, aby przygotowali karty do popularnej gry memo. Każdy z uczestników przygotował trzy propozycje. Pierwsza karta była związana z tematyką wodną, druga – z ekologią, a trzecia – z Wodociągiem Mareckim. Nagrody i wyróżnienia przyznawaliśmy w dwóch kategoriach: klas I-III oraz IV-VIII. Otrzymaliśmy piękne prace – czasem mieliśmy wrażenie, że nasze mareckie dzieci są tak utalentowane, że potrafią rysować/malować/wyklejać jak dorośli. Obrady czwartkowego jury były pełne gorącej dyskusji. Nie było jednomyślności, o wynikach decydowało głosowanie. Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych:

Kategoria I-III

1 miejsce – Natalia Mirosz

2 miejsce – Oliwia Sosnowska

3 miejsce – Gabriel Bedus

Wyróżnienia – Amelia Bielecka, Zosia Leończuk

Kategoria IV-VIII

1 miejsce – Ernest Chełchowski

2 miejsce – Kamil Biernacki

3 miejsce – Bruno Liszcz

Wyróżnienia – Amelia Romanowska, Karolina Zaręba, Wiktoria Jaroń

Zapraszamy laureatów i wyróżnionych na uroczyste zakończenie konkursu. Odbędzie się ono 7 lipca podczas inauguracji akcji „Na weekend zostaję z rodziną w Markach”. W Parku Briggsów wręczymy nagrody i wyróżnienia. O godzinie uroczystości poinformujemy w oddzielnym wpisie na FB.

Co ważne - po wakacjach gotowa będzie gra memo z kart przygotowanych przez mareckie dzieci. Otrzyma ją każdy uczestnik konkursu.

Data publikacji: 27.06.2019