Fundusze Europejskie

Po nagrody do MOK

Po nagrody do MOK

14 kwietnia wręczymy nagrody i wyróżnienia w konkursie „Na Wielkanoc z Marek”. Niedziela Palmowa będzie również okazją do udziału w warsztatach rękodzieła Mareckiego Ośrodka Kultury.
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

W kwietniu ogłosiliśmy wyniki naszego konkursu plastycznego „Na Wielkanoc z Marek”, na który wpłynęło ponad 160 prac. Zadaniem mareckich uczniów było przygotowanie świątecznej kartki. Czas na wręczenie nagród sześciu laureatom oraz trzynastu wyróżnionym. Czekają na nich m.in. smartwatch, globus interaktywny, zestawy i torby sportowe oraz nasze gadżety. Zaplanowaliśmy finałową uroczystość w Niedzielę Palmową, 14 kwietnia, o godz. 12.00, w gościnnych progach Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego (przy Fabrycznej 2). Zapraszamy na spotkanie zwycięzców, wyróżnionych oraz ich opiekunów.

Mamy dla Państwa dodatkową niespodziankę. W MOK będzie można zobaczyć m.in. pocztówki, które powstały na bazie prac konkursowych. Co tu dużo pisać – są po prostu piękne, a przekonacie się o tym sami!

Nasi młodzi utalentowani plastycy oraz ich opiekunowie będą mieć również dodatkową możliwość do zaprezentowania swoich fantastycznych umiejętności. Tego samego dnia, o godz. 13.00 i 14.00, odbędą się wielkanocne warsztaty rękodzieła organizowane przez gospodarza naszej uroczystości – Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Serdecznie na nie zapraszamy!

Do zobaczenia w Niedzielę Palmową!

 Ps. W przyszłym tygodniu ogłosimy kolejny konkurs plastyczny. Na razie możemy tylko ujawnić, że takiego jeszcze u nas nie było. Obserwujcie naszą stronę internetową oraz FB Wodociągu Mareckiego.

Data publikacji: 05.04.2019