Przedłużamy termin dla „Odkrywców wody”

Przedłużamy termin dla „Odkrywców wody”

Jeśli są jeszcze tacy, co nie zdążyli dokończyć lub ci, co właśnie rozpoczęli pracę to mamy świetną wiadomość. Proponujemy nowy termin dostarczenia propozycji gry wraz z jej akcesoriami.
Plakat konkursowy
Plakat konkursowy
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

Wodociąg Marecki realizuje projekt dofinansowany z funduszy europejskich „Budowa kanalizacji sanitarnej na obszarze aglomeracji miasta Marki – etap III”

Ostanie dni to sporo pytań, wiadomości oraz zapytań w sprawie konkursu, który w lutym ogłosiliśmy konkurs na zaprojektowanie gry planszowej pod nazwa „Odkrywcy Wody”.  Mieszkańcy Marek zastanawiali się, czy istnieje możliwość wydłużenia terminu składania prac. Wiele argumentów dotyczyło wprowadzenia zaostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.  Do połowy marca zmienił się nie tylko sposób pracy, ale i organizacji spędzenia czasu dzieci oraz młodzieży. Trzeba było dostosować się do nowej panującej obecnie sytuacji. Nie mogliśmy być obojętni na pytania mieszkańców, dlatego zareagowaliśmy i wydłużamy termin. 

Na projekty gry czekamy do 10 czerwca br. Ale pamiętajcie ! Jest to już ostateczna  data, do kiedy możecie dostarczyć projekt gry.  Dodatkowo chcielibyśmy rozwiązać konkurs zgodnie z planem, czyli przed wakacjami. Tym bardziej, że czeka nas jeszcze sporo pracy nie tylko z wyłonieniem zwycięzców, ale i z produkcją gry.

Projekty gry należy składać  do specjalnych pojemników ustawionych przed wejściem do biura. Istnieje też możliwość umówienia się bezpośrednio z pracownikiem działu marketingu w tym celu należy kontaktować się pod numerem telefonu 668-465-266

Przypominamy, że konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Marek. Pragniemy, aby łączył pokolenia. Do udziału zapraszamy dwuosobowe zespoły w przedziale wiekowym pierwsza do 13 lat, druga powyżej. Więcej na ten temat znajdziecie w linku poniżej. Tu również znajdziecie regulamin. https://www.wodociagmarecki.pl/stworz-z-nami-gre-eko

Dodatkowo zachęcamy Was do obejrzenia filmu promującego konkurs

Życzymy powodzenia i czekamy z niecierpliwością na pomysłowe ekologiczne i edukacyjne propozycje gry.

Zatem do dzieła !

Uchwała 8/2020

Data publikacji: 15.05.2020

« wstecz | w górę