Solidarni z najbardziej potrzebującymi!

Solidarni z najbardziej potrzebującymi!

Koronawirus odmienił życie praktycznie wszystkich. W tej trudnej sytuacji społeczeństwa okazuje dużą solidarność, a wiele osób angażuje się w pomoc osobom starszym i chorym. Dlatego też bez wahania przekazaliśmy słodkości dla podopiecznych OSP w Markach.
{[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Od kilku tygodni wszyscy mierzymy się z bardzo niełatwą i nową dla nas sytuacją. To ciężki okres dla dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Szczególnie ciepło myślimy o tej ostatniej grupie. Seniorzy często mieszkają sami, często są chorzy, bywa, że są niesamodzielni. Łączy ich jedno – trudno im się funkcjonuje w obecnych warunkach.

Są wśród nas osoby, które chętnie zgłaszają się do pomocy. Są też instytucje, które im pomagają. Jedną z nich jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach – jego pracownicy (przede wszystkim kobiety) non stop działają i myślą, komu jeszcze trzeba pomóc… Postanowiliśmy włączyć się te działania. Jako spółka przekazaliśmy do OPS kilogramy cukierków i ciasteczek, które m.in. rezerwowaliśmy na tegoroczne miejskie imprezy. Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej przygotowują paczki żywnościowe dla osób najbardziej potrzebujących - cukierki i ciastka trafią właśnie jako słodki dodatek. Mamy nadzieję, że w taki sposób osłodzimy ten ciężki czas tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.

Dziękujemy Magdalenie Rogalskiej-Kusarek, dyrektor OPS, za możliwość włączenia się w pomoc innym.

Pamiętajcie! Każdy z Nas może nieść pomoc - nie tylko podczas obecnie panującej epidemii ale i w normalnym czasie…

Data publikacji: 21.04.2020

« wstecz | w górę