Fundusze Europejskie

Świąteczne Marki

Świąteczne Marki

Ciepłe rozmowy z mieszkańcami, świąteczny quiz i rozdanie nagród w konkursie plastycznym – tak upłynął nam V jarmark świąteczny! Dziękujemy za Waszą obecność.
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Zabrakło tylko śniegu – taki wniosek płynie z V jarmarku świątecznego. Bo wszystkie pozostałe elementy bożonarodzeniowego spotkania na placu przed Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym pomogły utworzyć jego magiczną atmosferę. Byliście przede wszystkim Wy, mieszkańcy, byli wystawcy (w również nasza firma), prowadzone były fantastyczne zajęcia i piękne koncerty. My zaś dołożyliśmy swoją cegiełkę do programu tegorocznego jarmarku.

Przede wszystkim była to doskonała okazja, by wręczyć nagrody i wyróżnienia w konkursie na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Zaprosiliśmy 16 autorów prac i ku naszej radości wszyscy przyszli odebrać nagrody, które pomógł wręczać Paweł Pniewski, przewodniczący Rady Miasta. My też odebraliśmy swoją nagrodę – były to uśmiechnięte twarze uczestników konkursu. Dziękujemy!.

Zaraz po tej części zaprosiliśmy najodważniejszych dorosłych do udziału w quizie. Tym razem sprawdzaliśmy wiedzę z zakresu zbliżających się świąt. By wskazać prawidłową odpowiedź, trzeba było znać się m.in. na tematyce filmowej (nie mogło zabraknąć pytania o kultowego Kevina), kulinarnej czy kolędach. Piątka uczestników quizu nie pomyliła się ani razu! Do wskazania zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową torbę z gadżetami.

Przez całą niedzielę dzieliliśmy z MOK mały pawilon, który okazał się wspaniałym miejscem do rozmów z mieszkańcami. Dziękujemy za Wszystkie fantastyczne i ciepłe słowa, który usłyszeliśmy w ich trakcie. Do zobaczenia za rok

Zobaczcie koniecznie galerię zdjęć z tego wydarzenia!

Data publikacji: 20.12.2019